Медичний гороскоп Стрільця

Перевантаження нервової системи загострює перебіг хвороби і викликає порушення обміну речовин, від природи активного і швидкого.

Самопочуття багато в чому визначається роботою печінки і станом кровоносних судин. Можливі раптові стрибки температури, лихоманки, занепад сил.

Слідкуйте за кров’яним тиском, остерігайтеся: травм — ймовірні сильні кровотечі; радикуліту і болю в попереку.

Слабкі місця — печінка, кровоносна система, тазостегновий суглоб і стегна. Профілактика по зміцненню стінок судин, показано траволікування, гімнастика, регулярні чищення печінки. Рекомендуються психотерапія, обмеження в їжі, рухливий спосіб життя, але в літньому віці вірогідні розтягнення зв’язок, вивихи, переломи кісток тазу. Корисна дихальна гімнастика, а перед сном обов’язково провітрювання приміщення.

Дієта. Головне — не шкодити печінці, уникати спазмів і утворення тромбів. Обмежте вживання м’яса і тваринних жирів, замініть їх рослинними. Корисно зайвий раз відмовитися від алкоголю, солодкого і солоного. Необхідний вам білок міститься в сої, бобових, у свіжих овочах, а запас кремнію можна поповнити введенням в меню огірків, спаржі, сирої капусти і кропиви. Рекомендується відвар мати-й-мачухи, безсмертників, полину. У вашому раціоні має бути багато зелені і ягід — петрушки, селери, кропу, салату, м’яти, брусниці, журавлини і волоських горіхів.

Енергетичні солі — кремнезем, відновлює сили, і хлористий калій, регулює клітинний обмін. Вони містяться в кавказьких мінеральних водах, горіхах.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *