Медичний гороскоп Скорпіона

Краще інших переносить стреси, тривалі навантаження і хвороби.

Відмінна регенерація, швидкий обмін речовин, що залежить від кількості і складу рідин в організмі. Схильні терпіти до останнього і тим самим сильно запускають хворобу. Запальні процеси та інфекції протікають бурхливо, але швидко.

Слабкі місця — сечостатеві органи і пряма кишка, схильність отруєнь, утворенню пухлин. Відрізняються високою чутливістю до радіації, сприйнятливість до інфекції і геомагнітних коливань, вразливістю внутрішньоклітинного обміну. Основна міра профілактики більшості захворювань — помірність в їжі, сексі, вживання рідин і алкоголю.

Дієта. Складається з продуктів, що підвищують захисні властивості крові, поліпшують її очищення від шлаків в процесі обміну речовин. Кровотворну функцію підвищують злаки, молоко, гречка, яловича печінка. Джерела необхідного вам заліза і протеїну — гриби, боби, сочевиця. Добре очищають кров гусяча травичка, кропива. З тваринних білків віддайте перевагу м’ясу птиці, використовуйте часник, шавлія, розмарин, а перцем і гострим соусом краще не зловживати. Корисні кропив’яний чай або сік, цибуля, ріпа, буряк, капуста, горобина, кизил.

Енергетична сіль — сульфат натрію, очищає кров і стимулює роботу печінки. Його джерела — сир, цибуля, будь-яка мінеральна вода. Для нормального обміну речовин необхідний так само сірчанокислий кальцій та вітаміни В, С, Е.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *