Медичний гороскоп Риб

Вроджена повільність і чутливість відбиваються і на здоров’я: обмін речовин сповільнений, сильно впливають на самопочуття атмосферний тиск, вологість, температура і чистота повітря. 

Характерні нестійкість нервової системи, схильність до алергій, отруєнь, набряків. Велику роль відіграє профілактика захворювань, особливо в періоди епідемій, показано ножні ванни, психотерапія.

Слабкі місця — стопа, імунна, нервова та лімфатична системи, видільна та кровотворна функції (печінка), можливі анемія, шкірні захворювання, водянка і варикози вен. З-за слабкого імунітету, сильної чутливості і швидкого звикання до ліків, при діагностиці та медикаментозному лікуванні необхідна особлива обережність. Тримайте ноги в

теплі, користуйтеся тільки зручною взуттям, частіше масажувати ступні.

Дієта. Перш за все вона повинна сприяти внутрішньоклітинного обміну та детоксикації організму. Зменшіть споживання м’яса, особливо темних сортів, цукру, рідин. Краще відмовитися від усього смаженого, від кількості підлив, соусів, оцту і гострих прянощів. Нехай у вашому меню переважають борошняні вироби, каші, рис, редис, ріпа, ревінь, буряк, морські водорості, риба. Корисні насіння соняшнику, яблука, вишня, лимони, суниця, брусниця, виноград, гранати, горіхи містять фосфор і залізо, поліпшують обмін речовин.

Енергетичні солі — хлорид натрію, сульфат калію — мінеральна вода, кабачки, пшоно, вівсянка, і фосфат заліза, що міститься в грече, айві, шипшині.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *