Медичний гороскоп Лева

Відрізняється хорошим здоров’ям і сильним енергетичним потенціалом, але схильний до переоцінки своїх сил, звідси — часті перевтоми і функціональні неврози.

Обмін речовин характеризується низьким вмістом білка в плазмі крові. Перебіг хвороби гострий, але нетривалий, хороший імунітет і реакція на лікування травами, медом.

Хімічні препарати показані тільки у виняткових випадках.

Слабкі місця — серце, артеріальна система і тиск, спинний мозок. Уникайте сонячної радіації і нервового перевтоми, підвищених навантажень на м’язи спини. Корисний відпочинок на природі, тренування серцево-судинної системи, гімнастика хребта і масаж спини. Слідкуйте за своєю вагою, пульсом і тиском.

Дієта. Уникайте продуктів, що сприяють відкладенню холестерину — жирного темного м’яса, алкогольних напоїв, кондитерських виробів. Їжа повинна бути багатою білками, а не вуглеводами та крохмалем. Корисні маслини, інжир, родзинки, сухофрукти, баклажани, запечене біле м’ясо, горох, яйця. Не забувайте про зелені — цибуля, часник, селера, пастернак, базилік. З овочів вибирайте ті, у яких клітковина погрубее. Кращі з фруктів — апельсини, сливи, з напоїв — настій глоду.

Енергетична сіль — фосфат магнію, нормалізує нервову систему. Його містять крупи — гречка, пшоно, вівсянка. Магнієм багаті соя і какао, а фосфором — риба.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *