Медичний гороскоп Близнюків

Висока рухливість, підвищена нервозність і дуже швидкий обмін речовин часто позначаються на процесі насичення крові киснем. 

Кисень відразу ж витрачається, продукти обміну не встигають виводитися з організму шлаки довго циркулюють в крові. Це сприяє запалень, появі висипу і гнійників.

Характерні лікарські алергії, захворювання на нервовому грунті.

Слабкі місця — нервова і дихальна системи, зв’язки, м’язи, суглоби ключично-плечового поясу. Постарайтеся позбутися від звички лікуватися самостійно або за порадою знайомих, будьте розбірливі в прийомі ліків, відмовтеся від куріння. Вам

лезно частіше бувати на свіжому повітрі, показані дихальна гімнастика, здоровий сон і сезонне харчування.

Дієта. Краще вживати природну, енергетично багату їжу, але не за рахунок жирів і вуглеводів. Корисні продукти, що містять білок, яйця, сир, горіхи, особливо фундук, який зміцнює бронхи і стимулює роботу легенів. Злаки і каші всіх сортів, горох і квасоля підвищують працездатність мозку, а калій, яким багаті картопля, капуста, баклажани, підтримує нервову систему. Вам дуже шкідливо наїдатися на ніч: стакан кефіру — цілком достатньо; не варто налягати на м’ясне, торти, тістечка і алкоголь.З фруктів рекомендуються виноград, родзинки, інжир та інші південні плоди, а з напоїв — мінеральні води.

Енергетична сіль — хлористий калій, зміцнює нервову систему. Їм багаті арахіс, кабачки, оливки, груші.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *