Майстер нігтьового сервісу може розповісти про вас за станом нігтів

Про людину, сфері його діяльності та способі життя легко можуть розповісти нігті на руках і на ногах. Який стан його здоров’я, відношення до себе та інших — все написано на нігтях! Майстер нігтьового сервісу іноді читаємо по нігтям, як по книзі. Звичайно, ці спостереження не можна називати діагнозом, але вони цілком можуть стати приводом для глибокого лікарського обстеження.

Нігті на руках багато розкажуть про людину, її спосіб життя і сфері діяльності. Є проблеми зі здоров’ям, як людина ставиться до себе та інших, яке його положення в суспільстві — все написано на нігтях. Ніби по книзі, майстер нігтьового сервісу все це читає по руках клієнта.

Отже, давайте подивимося і на ваші нігтики. Результати спостережень не можна вважати науковими, але вони цілком можуть стати приводом для медичного обстеження організму.

Давайте розглянемо нігтьову пластину

 • Зверніть увагу на колір пластини — він повинен бути світлим, рожевим і в теплій колірній гамі.

 • Синява під нігтьовою пластиною може вказувати на деякі проблеми. Цілком ймовірно, що організм не отримує достатньо кисню для насичення крові, і шкіра злегка синіє. Потрібно перевірити стан серцево-судинної та легеневої систем.
 • Бліде, слабко забарвлений простір під нігтями може говорити про психологічні проблеми клієнта або бути ознакою діабету.
 • Плями сукровиці під пластиною нігтя свідчать про дефіцит фолієвої кислоти, потрібної для шкіри і волосся. Порадьтеся з лікарем, можливо, вам призначать курс прийому вітаміну В9.
 • Різкі темно-червоні прожилки іноді говорять про проблеми з серцем. Не зайвим буде пройти консультацію чи обстеження у лікаря.
 • Жовтизна під нігтьовою пластиною швидше за все пов’язана із захворюванням печінки.
 • Лейконіхія на нігтях (білі смуги) говорить відразу про кілька проблем. Можливо, ви використовуєте низькоякісні миючі речовини, лаки для нігтів, креми для рук і нігті негативно реагують на хімічний склад засобів по догляду або побутової хімії. Іноді смуги виникають при травмуванні кінчиків пальців рук під час роботи. Але найчастіше лейконіхія свідчить про нестачу в організмі цинку, вітамінів А і Є. Їх дефіцит може бути пов’язаний з дієтою, порушенням обміну речовин. В такому випадку корекція і дизайн нігтів протипоказані.

 • Саме неприємно, що може статися з нігтями, це грибок — мікоз, інфекційне захворювання. Вважається, що кожна десята людина має спори оніхомікозу. Але захворіє чи він — це залежить від імунітету. Під дією грибка ніготь покривається білими, жовтуватими, зеленуватими або сірими плямами, ніготь розм’якшується і поступово руйнується, відшаровуючись від нігтьового ложа. Дане захворювання лікується довго і вимагає постійного догляду за нігтями.

 • Ламкість нігтів говорить про погано збалансованому харчуванні, нестачі вітаміну В12 і білка. Пам’ятайте, що ніготь — це теж білок, продумують свою дієту, не забуваючи про красу рук.
 • Закручені до низу нігті можуть бути ознакою серцевих проблем.
 • Сухі і расслаивающиеся нігті — це недолік води в організмі. Майстер з нарощування нігтів гелем не буде рекомендувати вам дану процедуру хворі, сухі і ламкі нігті.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *