Лена Кригіна про способи корекції та макіяжу брів

Продукти, які використовувала Лена Кригіна в цьому відео Пінцет для вищипування брів Anastasia Beverly Hills Precision Tweezers Манікюрні ножиці Щітка для брів Світло-рожевий олівець YVES ROCHER Couleurs Nature 3 in1 Eye Pencil 08 Blanc Механічний олівець для брів Anastasia Brow Pencil Набір для макіяжу брів Anastasia Beauty Express for Brows Основні правила і прийоми корекції брів 1В ідеалі брову повинна починатися на тій точці, яку перетинає перпендикуляр, виведений строго вгору з внутрішнього куточка ока.

А закінчуватися ідеальна брову повинна в точці перетину з уявним променем, що проходить через крило носа і зовнішній куточок ока. І останній параметр: якщо від найвищої точки брови провести лінію до вуха, (до того місця, де починається вилична кістка), то саме цей напрям і буде вважатися для даної брови ідеальним.

2тем, яка завжди викликає масу суперечок — де в ідеалі повинна знаходитися найвища точка брів? Це просто визначити, провівши невидимий промінь від крила носа і по зовнішньому краю зіниці. Та точка, в якій цей промінь перетне брову і буде ідеальним місцем зламу брови. 3Самий популярний і доступний спосіб корекції брів — вищипування. Якщо перший час вам складно утримати подумки вашу ідеальну форму брів, вищипуючи зайве, проведіть рожевим олівцем особливий трафарет, за нього і тримайте форму. 4Чтоби вищипування проходило «гладко» і без болю, необхідно використовувати хороший, бажано професійний, пінцет. Основні умови вдалого вищипування брів: брову завжди вищипується тільки у напрямку росту волосся. Волосок захоплюйте максимально біля кореня, і не смикайте волосся (щоб випадково не обламати його), а лише потягнете з невеликим зусиллям. 5Еще один популярний спосіб корекції брів — підстригання.

Сама маніпуляція гранично проста: щіточкою для брів зачісуємо волоски наверх і акуратно подстригаем їх манікюрними ножицями відступивши від зовнішнього краю брови приблизно на 1-2 мм. 6Кроме того змінити форму брів можна шляхом підфарбовування. Щоб надати брови максимально природний вигляд, для підфарбовування краще використовувати тіні, спеціальні кольорові гелі або м’які олівці. Якщо є бажання, навпаки, змоделювати чітку, графічно строго окреслену брову, як у Клеопатри, — краще користуватися олівцем або тінями у вологому техніці. Але найідеальніший варіант підфарбовування — змішаний. Коли брову починається м’яко, плавно, але «хвостик» має більш чіткий і яскравий. 7Чтоби надати бровам ідеально рівну форму, попередньо можна окреслити їх рожевим олівцем по нижній межі. Так ви наочніше побачите, в яких саме місцях необхідна корекція.

Після фарбування олівцем не забудьте гарненько причесати брови щіточкою. Потім акуратно розтушуйте ватною паличкою лінії рожевого олівця, нанесіть трохи хайлайтера під брови, або просто трохи припудріть їх своїм звичайним пудрою. Б’юті-поради Олени Кригін Брови — це основна характерна лінія на обличчі. Простіше кажучи, які брови — такий і характер. Наприклад, брови врозліт — вона авантюристка і стерва, брови «звисають» вниз — вона зануда і педант, а якщо початок брови і її кінчик знаходяться строго на горизонтальній прямій (що, до речі кажучи, вважається ідеалом) — вона чарівна, прямий і веселий людина. І тим не менше, якою б формою брів вас ні обдарувала природа, не варто міняти її надто радикально. Інакше ви ризикуєте втратити свою природну індивідуальність. Та й люди будуть сприймати вас зовсім не тією людиною, яким ви є по натурі. Звідси правило: не потрібно кардинально міняти форму брів, потрібно лише надати їм доглянутий, більш графічний вигляд. Перед вищипуванням необхідно спочатку продезінфікувати інструмент, потім — руки і в останню чергу — зону вищипування.

Якщо перший час вам важко самостійно вибудувати ідеальну форму ваших брів, ви можете або звернутися за допомогою до професійного візажиста, або скористатися спеціальними трафаретами. Одні з найкращих — в марці Anastasia.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *