Лампочки для вій

Японці вважають, що красиві жінки повинні походити на инопланетянок і носити світлодіоди на очах

Як зробити погляд світиться, додати іскристого блиску в глазахі привернути увагу оточуючих? Можна відчайдушно закохатися — як правило, це перетворює.

Але японці, які не звикли шукати легких шляхів, пропонують просто надягати на вії маленькі лампочки, які будутподсвечівать повіки, мерехтіти в темряві і візуально збільшувати очі.

До речі, саме розширення розрізу очей, до якого так прагнуть всі модніциЯпоніі, стало причиною створення накладних вій з мікро-лампочкамі.Устройство LED Eyelashes, розроблене дизайнерами компанії SoomiPark, прикріплюється до нижнього століття і світиться. Управлятьсветодіодамі дівчина може, дивлячись в одну або іншу сторону.Так, якщо модниця піднімає очі вгору — лампочки отключаются.Подпітивается цей гаджет від акумулятора, який захований вкоробочке-навушнику. Провід, що не дуже-то красиво лежить на щоці, ковсему цього чуда теж додається.
Правда, незрозуміло, в чому смисл такіх «вій-лампочок». Красивіше жінок він явно не робить — лішь делает їх схожими на инопланетянок. А ти як думаєш?

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *