Ламінарія сушена для обгортань

Не секрет, що обгортання з ламинарией є одним з найбільш дієвих методів боротьби з целюлітом. Але ще краще такого роду обгортання діють у разі застосування цільнолистовий, а не порошкової ламинарией.

Але чим одна краща за іншу?

Справа в тому, що цельнолистовая ламінарія для обгортань містить на своїй поверхні речовина агар-агар, яке є найкращим провідником корисних речовин з ламінарії в підшкірно-жировий прошарок. Крім цього агар-агар ще і чудово зволожує і тонізує шкіру, таким чином роблячи її більш пружною.

В порошковій ламінарії агар-агар, якщо і є, то зовсім невеликих кількостях, тому вона менш ефективна.

Хоча більшість майстрів зізнається, що працювати з порошкової ламинарией набагато простіше, ніж з листової.

Варто відзначити, що листова ламінарія як готовий продукт є швидкопсувної. Тому в продаж вона надходить в сушеному вигляді. Ламінарія сушена для обгортань зберігає в собі всі корисні речовини, а також агар-агар. Після замочування вона набуває свій «робочий» вигляд і повністю готова до застосування.

Підготувати сушену ламінарію для обгортань дуже легко.

Достатньо замочити її в теплій воді (не тепліше 60 градусів) на 20-30 хвилин.
По закінченні процедури ламінарія підлягає утилізації, повторно використовувати не можна! Залишки ламінарії з шкіри клієнта можна зняти теплим вологим рушником, або відправити клієнта в душ, якщо умови Вашого кабінету дозволяють це зробити.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *