Квітковий букет

На відміну від моноароматов, які сфокусовані на одному специфічному квітці, квіткові букети, складені з кількох різних квіткових нот. Вони можуть поєднувати в собі троянду, жасмин, конвалія, фіалку та інші квіти.

Аромати на основі квіткових букетів зазвичай описуються як романтичні, вишукані і многогоранные. Пропоную вашій увазі дванадцять найцікавіших квіткових поєднань.

No. 5 від Chanel (1921). Лідер альдегидно-квіткового сімейства, No. 5 починається нотами гесперидов, за якими слід квітковий букет з жасмину з Грасса і травневої троянди. Сандал і ветивер становлять кінцеві деревні відтінки. Своєю загадковою багатогранністю парфум зобов’язаний присутності численних альдегідів.
L’air du Temps від Nina Ricci (1948). L’air du Temps залишає за собою тонкий шлейф з оригінальної гвоздично-пряної ноти. Бергамот і рожеве дерево обволікають аромат гвоздики, який поєднується з такими інгредієнтами, як троянда і жасмин. Фіалки та іриси приносять пудрових відтінків в кінцеві ноти, які мають деревним і чуттєвим характером. Мускус і амбра створюють жіночний і обволікаючий шлейф.
Від Cacharel Anais Anais (1978). Зелені і свіжі початкові ноти розкриваються ароматами гіацинта і жимолості. «Серце» скомпоновано з лілії з відтінками конвалії, троянди, іланг-ілангу, жасмину. «База» складається з деревинних, амбрових і м’яких нот.
Paris від Yves Saint Laurent (1983). Аромат відкривається різноманіттям свіжих квітів: бергамоту, герані і глоду. «Серце» висвітлено ароматами мімози, троянди і фіалки, а чуттєва деревна «база» складається з амбри і мускусу.
Beautiful від Estee Lauder (1985). Фруктово-зелені початкові ноти складаються з гальбанума, бергамота, лимона і чорної смородини на тлі з білих квітів: жасмину, туберози, іланг-ілангу, квітів апельсина і конвалії. Більшість американських парфумів, рожево-фіалкова композиція зігріта фруктовими відтінками суниці і вишні. Деревна «база» складається з ветівера, сандала і кедра з натяком мускусу і ванілі.
Eternity for Women від Calvin Klein (1988). Аромат починається свіжими і злегка цитрусовими нотами, за якими слід «серце» з рожевої фіалки, конвалії. Пряна гвоздика надає парфуму перцевих нюансів. Гладкі і ніжні, кінцеві ноти розкриваються пудровим геліотропом і рожевим сандалом з обволікаючим відтінком мускусу.
Tresor від Lancome (1990). Фруктові початкові ноти з шкірки персика і абрикосових тонів переходять в рожеве «серце». Пудровий ірис, геліотроп і фіалка зігріваються сандалом і мускусом в базових нотах, створюючи характерний обволікаючий аромат.
Від Estee Lauder Pleasures (1996). Початкові ноти складаються з есенції рожевих ягід і рожевого перцю, який створює яскраве і радісне враження. «Серце» розкривається вибухом зелено-квіткового букета з лілії, півонії, бузку, конвалії і троянди. Фруктово-мускусна «база», типово американська, врівноважує розкіш і яскравість композиції нотами сандалового дерева і пачулі.
Від Ralph Lauren Romance (1998). Характерна цитрусова нота відчувається на всьому протязі розкриття аромату. Імбир, французькі чорнобривці і фрезія додають аромату грайливий і пристрасне чарівність. Аромат бере свою чистоту, витонченість і м’якість від прозорого квітки лотоса, запаморочливої лілії і романтичної білої фіалки. Пачулі, дубовий мох і білий мускус пом’якшують букет.
J’adore від Dior (1999). Каліс Беккер (Calice Becker) хотіла створити світлий, радісний, самовпевнений і характерний квітковий букет. Вона змішала різні квіти, такі як чампака (різновид магнолії з Індії з свіжим, фруктовим, екзотичним ароматом), фіалка з Франції і кристалічна орхідея… Кінцеві ноти являють собою комбінацію з деревини амаранту, схожою на гвоздику, але більш м’якої і деревної, і ноти вина баньюльс з зацукрованою сливою.
Від Lancome Miracle (2000). Сучасний орієнтальний аромат з фруктовими нотами лічі в «початку», квітковим «серцем» (магнолія і ірис) з відтінками імбиру, перцю і мускусно-амбровий «базою».
Very Irresistible від Givenchy (2003). На додаток до 35% троянди, аромат розкривається сонячними нотами зірчастого анісу і листя вербени. Свіжий і енергійний, цей хвилюючий аромат являє собою несподівану і спокусливу композицію, що грає безліччю тонких відтінків троянди.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *