Корекція брів після татуажу

Отже, перманентний макіяж брів було завдано, але очікуваного ефекту не отримали!

Не хвилюйтеся, щоб завершити свою роботу майстер запросить Вас на додаткову процедуру – корекцію брів після татуажу.

Які підстави для корекції?

Підстав для корекції брів після татуажу дві: внести зміни в одержаний колір пігменту та підправити форму або добитися рівномірного розподілу пігменту під шкірою по всій площі татуажу. Неправильно підібраний колір – це наслідок індивідуальних властивостей шкіри (щільності, жирності, імунітету, обміну речовин і т. д.) і помилка при первинному виборі. Навіть професіонал у своїй справі може не ідеально нанести малюнок на шкіру, тому корекція, після повного відновлення, повинна довести Ваш перманентний макіяж до досконалості. Як правило, її призначають через 3-4 тижні після основної процедури.Без повторної корекції брів татуаж швидко буде втрачати свої якості – насиченість і яскравість.

Як розпізнати компетентного майстра?

Майстер перманентного макіяжу обачний при виборі кольору на першій процедурі, оскільки, додати у формі та кольорі на багато легше, ніж прибирати зайве. Професіонал в обов’язковому порядку запросить на корекцію, т. к. своєї первісної роботою, в основному, не задоволений – він працює на кінцевий результат, і доведе все до досконалості. Але якщо Вам подобається результат, то немає необхідності в корекції.

Коли необхідно оновити татуаж?

Перманентний макіяж брів тримається близько 1-1,5 року. Людина, який був задоволений роботою в перший раз, прийде до майстра ще, коли не повністю вивівся пігмент з-під шкіри. А, наприклад, найпоширеніший спосіб нанесення пігменту «волосковый» слід оновити через 8-10 місяців. Також, татуаж може швидко зійти після відпустки у «жарких країнах», після відвідин солярію або регулярних пілінгів особи. На молодій шкірі пігмент буде сходити швидше із-за швидкого обміну речовин. А на старій – на оборот.

Пам’ятаєте!

Спочатку «брови» виглядають на багато яскравіше, а потім трохи блякнуть, коли сходять утворилися скоринки. І не бійтеся, все похибки можна виправити (нерівний край, огріхи у формі, колір тощо).

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *