Корекція брів: надай лиску природним даним

Брови можуть багато чого змінити в особі.

Саме від їх форми залежить виразність погляду, емоційний посил особи і навіть вік, на який ти виглядаєш. Тому вивчаємо поради професіоналів і доводимо брови до досконалості.

А заодно скидаємо кілька років з особи!

Корекція брів: яким можна довіритися професіоналу

Стежити за зовнішністю можна і самостійно, а можна і віддатися в руки майстрам. Але і це варто робити обережно. Адже серед них теж трохи талановитих людей, які можуть виконувати свою роботу досконало. Тому ми пропонуємо тобі кілька важливих правил по корекції брів. Тоді ти або сама зможеш це зробити, або будеш знати правильний алгоритм дій майстра в салоні.

Лінія брів: краще не придумаєш

Природну лінію брів фахівці радять кардинально не змінювати на догоду моді. Адже це навряд чи зможе стати прикрасою особи. Варто лише видалити волоски, які іноді з’являються на переніссі.

Корекція брів залежить від їх природної форми

Загалом, у такий важливою процедурою потрібно відштовхуватися від природних даних. Адже спочатку природа створює для нас багато в чому правильні гармонійні пропорції. Варто лише надати лиску і підкреслити природну красу. Отже, в залежності від природної форми брів вибираємо для них оптимальний варіант корекції.

Круглі брови. Такі брови повинні починатися в точці над внутрішнім кутом ока, тобто все, що є до нього – видаляємо. Від крил носа подумки до зовнішнього куточка ока проводимо пряму лінію – точка перетину її з бровою і є ідеальним завершенням брови. Так що решта видаляємо. Тепер косметичним олівцем підкреслюємо округлу форму брови.

Прямі брови. Видаляємо зайві волоски біля основи верхньої частини брови, далі – середню частину знизу, і відповідно – корінь. Тепер доводимо брови до досконалості за допомогою олівця.

Рідкісні брови, як правило, тільки підмальовують олівцем, а краще – тушшю, коричневою, можливо, чорної.

Густі широкі брови. Важливо, ретельно видалити стирчать довгі волоски.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *