«Kallos Cosmetics»: косметика із серця Європи

Бережи здоров’я змолоду, а плаття сновові!

Так і з красою: використання якісної косметики – запорука того, що ти залишишся молодої і красивої надовго. Тому навіть у домашньому догляді варто відмовитися від «побутової хімії» на догоду професійним засобам.

Вся Європа в захваті від «Kallos Cosmetics».

«Kallos Cosmetics» пропонує весь спектр професійної косметики для волосся. Це засоби для щоденного догляду за різними типами волосся (шампуні, маски, кондиціонери), широкий вибір продуктів стайлінгу. На світовому ринку торгова марка Каllos впевнено зарекомендувала себе ще понад 30 років тому, а сьогодні вона стала відомою в Україні, як європейська професійна косметика для волосся за доступною ціною.

Моя батьківщина – Будапешт…

«Kallos Cosmetics» – марка професійної косметики по догляду за волоссям, тілом та обличям. Ця компанія родом з Угорщини розробляє унікальні косметичні продукти, які користуються величезною популярністю і довірою у всій Європі – Німеччина, Польща, Чехія і т. д. А споживачі європейських країн розпещені високою якістю.
У багатьох країнах бренд «Kallos Cosmetics» став номером один у професійному догляді за волоссям. Саме з розробки масок, бальзамів і шампунів для волосся і почалася діяльність компанії. Тому і зараз саме ці продукти стали основною спеціалізацією «Kallos» і користуються величезним попитом серед споживачів.

У хмарах заплуталися волосся…

Всі ми знаємо, як важлива краса волосся для кожної дівчини. Як кажуть французи, доглянуте волосся, манікюр і хороша взуття роблять жінку розкішною жінкою, а все інше – малозначні деталі. Тому за волоссям потрібен особливо серйозний і важливий догляд.
Найважливіше – не тільки м’яке фарбування і хороший майстер-перукар. Але і необхідність – підібрати шампунь, бальзам і навіть мус для укладання саме під свій тип волосся. Пофарбовані і кучеряве, блондированные і жирні, тонкі й сухі волосся – таких комбінацій безліч. Тому при всій різноманітності продукції, знайти саме «свої» кошти досить складно.
На цьому «Kallos Cosmetics» і спеціалізується. Різна продукція по догляду за волоссям , а до неї на додачу – широка лінійка засобів для укладки. І що важливо, ціни досить демократичні –справді порівняно з аналогами в такому ж якості «Kallos Cosmetics» відрізняється своєю доступною ціною, так як основна ідея бренду Kallos Cosmetics — виробництво високоякісної продукції за справедливою ціною!!!

«Гранд Імпорт»: купуй якісну продукцію в Україні

Сертифіковану продукцію «Kallos Cosmetics» в Україні можна придбати в інтернет-магазині «Гранд Імпорт». До того ж тут представлено багато цікавих своєю унікальною корисністю товарів. Це, наприклад, «еко-хімія» (екологічно чисті засоби з серії «побутової хімії», яка абсолютно нешкідлива для вашого здоров’я).
Компанія «Гранд Імпорт»— офіційний ексклюзивний імпортер «Kallos Cosmetics» Україні! Тому всі товари, представлені на сайті – справжні якісні оригінали (що підтверджено Міжнародними сертифікатами якості).

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *