Ідеї весільного манікюру

В день весілля кожна її деталь буде відображена на фотографіях і відео. Цей день стане найдорожчим серцю спогадом, тому постарайтеся приділити увагу самим дрібним подробицям. 

Руки нареченої на весіллі завжди знаходяться під особливим прицілом об’єктива. Тому саме час присвятити пару-іншу годин дизайну нігтів нареченої, їх доглянутості і довжині.

Арт-дизайн для весільного манікюру

Складний дизайн на нігтях — справжній витвір мистецтва. Наші майстри, які виконують весільний манікюр в Королеві та Ювілейному, рекомендують за півмісяця до весілля порадитися з ними, щоб у деталях вибрати, продумати і співвіднести з часу нанесення візерунка і елементів прикрас.

Найрозсудливіше зробити завчасне нарощування нігтів приблизно днів через десять до торжества. Раніше робити це не має сенсу, бо тоді знадобиться вже корекція. Сам дизайн можна виконати за пару днів до весілля.

Важливе зауваження: якщо одразу після реєстрації молода пара планує весільну подорож, тим більше в інші країни, рекомендується заздалегідь підшукати по Інтернету адресу салону, де можна буде підкоригувати нігті.

Гармонійний стиль

Дизайн манікюру неодмінно повинен гармоніювати з образом нареченої: сукнею і весільною зачіскою, рукавичками і туфельками, букетом і макіяжем. Майстри-дизайнери пропонують сотні варіантів стайлінгу. Важливо, щоб дизайн був гармонійним і самим витонченим чином акцентував легкість образу, не порушуючи його.

Стрази, ліплення, пірсинг як і раніше актуальні, форма ж — може варіюватися від овальної до прямокутної. Візерунки nail—design можуть бути самими хитромудрими, кольори і відтінки переважають, в основному, натуральні, пастельні.

Чоловічий манікюр

Окрему увагу варто приділити і чоловічим рукам, адже обручку буде надіватися на палець на очах у всіх запрошених, під об’єктивами фото-і відеокамер.

За пару днів до весілля добре було б чоловікові зробити манікюр: з покриттям або без нього, — головне, щоб нігті виглядали доглянуто.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *