Густі брови знову в моді

Густі брови — тренд не першу сезону.

Щільна, «жирна», об’ємна форма брів допомагає зробити контур обличчя візуально більш чітким і акцентувати увагу на очах. До того ж самі брови в такому образі виглядають куди більш натурально і природно, ніж ультратонкі, вищипані майже «під нуль».

Як же зберегти брови густими і як надати не дуже густим бровам по-справжньому розкішний вигляд?

Густі брови: форма має значення! Густі брови насамперед повинні бути акуратною форми і не дуже широкими — в іншому випадку вони будуть виглядати безглуздо. До того ж така форма брів також вимагає коректування. Так, вискубувати брови необхідно 1 раз в 2-3 тижні.

Між натуральними бровами і «намальованими» краще зробити вибір на користь перших, так як окреслені олівцем брови будуть виглядати занадто неприродно. Щоб брови густими були завжди, варто звернути увагу на деякі правила. Так, тільки на користь брів йдуть щоденні розчісування для густих брів. Спочатку проти росту волосся, потім в напрямку зростання, і так кілька разів. Це стимулює приплив крові до цибулин і волосків. Допоможе і масаж. Кінчиками пальців потрібно виробляти точкові натискання, щипки і вібруючі руху по лінії брів. Масаж проводиться по напряму від середини перенісся до скронь. Повторювати руху краще за 2-3 рази.

Ця процедура не тільки стимулює ріст волосся, але і допомагає прибрати зайву чутливість, яка може призвести до головного болю, а також зробити профілактику стомлення очей. Брови — за структурою своєї ті ж самі волосся, і щоб підтримувати їхнє здоров’я, варто, як і в випадку з волоссям на голові, робити маски і промаслювання брів. Для цього щіточкою, змащеній в касторовій олії, потрібно розчісувати брови в різних напрямках. Можна вибрати і інший спосіб — наприклад, просочити персиковим маслом тонку смужку вати, накласти її на брови, прикрити пергаментним папером, тримати 10-15 хвилин. Відмінна маска для догляду за густими бровами базується на корисні властивості інжиру.

Сушений інжир розварити в молоці, покласти в марлевий мішечок (повинен бути з кількох шарів) і прикласти до брів. Зверху покласти компресним папером, теплий рушник і тримати маску протягом години. Густі брови ваш характер Все, що ми носимо, так чи інакше говорить про наш характер і темперамент, чому ж брови повинні бути винятком? Отже, ідеальними вважаються широкі, довгі брови. Пропорційний розвиток брів (форма, колір, густота) вказує на збалансованість емоцій, розуму і характеру. Коли густі брови зовнішніми кінцями дибки піднімаються вгору, кажуть, що це ознака щедрості душі і мужності.

Таку людину вважають народженою для успіху. Вони опускаються зовнішні кінці вказують на сором’язливість. Якщо у жінки рівні і довгі брови, виступаючі на тлі приємної шкіри, то вона має славу кокеткою, від неї можна чекати будь-яких витівок. Короткі але густі брови говорять про вибухову натурі. Якщо брови густі і щетинистий, то їхній власник — людина з «диявольською» натурою. Щетинисті брови завжди вказують на норовистість, упертість, безкомпромісність. Густі важкі з’єднуються брови означають непереборне прагнення до домінування. Високо розташовані брови говорять про цілеспрямованість. Якщо у жінки брови з куточком по середині — це ознака незалежності і загадочнос

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *