Гороскоп батьків — Стрілець

Стрільці вірять у своїх дітей, їх благополучне майбутнє. Вони пред’являють підвищені вимоги до успішності в школі і загальному інтелектуальному рівню нащадків. 

Стрільці-батьки люблять грати з дітьми, беруть їх у подорожі, вміють поспілкуватися з ними, чесно відповідають на запитання.

Батько настільки неуважний до своїм дітям, що здається, ніби це — стороння людина.

Він багато знає і вміє, однак, через нетерпіння, не може поділитися цим з власними дітьми, вважаючи за краще спілкуватися зі сторонніми людьми.

Жінка-Стрілець — набагато уважнішими до своїх дітей. З дитинства вона намагається відкрити їм таємницю світобудови, знайомить з навколишнім світом, вчить правильної реакції на події, що відбуваються, поваги до людей інших національностей, релігійних цінностей. Діти з задоволенням вбирають подібну інформацію.

З народження малюки можуть бути віддані на виховання у бабусям-дідусям і лише після закінчення деякого часу будуть повернуті в батьківську сім’ю. Тепер вже за ними наглядатимуть власні батьки.

Стрілець-Батько ставиться з ніжністю до дочки, проте син буде йому ближче і зрозуміліше.

Папа вимагає, щоб діти завжди були правдивими, незалежно від подальшого результату. Він з радістю піде разом зі своїми нащадками в похід, виїде на відпочинок, буде займатися разом з ними спортом.

Мати наповнює будинок веселощами, сміхом, нескінченною радістю, невичерпним оптимізмом. Діти її просто обожнюють і вважають за краще батькові, адже їм вкрай важлива здорова емоційна атмосфера в сім’ї. Мати спробує виростити їх хоробрими, дисциплінованими, чесними і обов’язковими.

Будинок Стрільців завжди наповнений друзями та знайомими їх дітей, яких приваблює чудова душевна обстановка і гостинність господині.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *