Гороскоп батьків — Риби

Батьки-Риби трактують ставлення до дітей дещо по-своєму.

 Вони намагаються дати своїм чадам максимум того, чого були позбавлені в дитинстві. Такі батьки вважають за краще, щоб діти росли більш вільними.

Самі вони поглинені духовною стороною життя, тому не приділяють достатньо часу для виховання своїх нащадків, вважаючи це другорядною і не зовсім приємним обов’язком. Суспільство дітей радує Риб, але обтяжувати себе навантаженням виховання і масою моралей, а також контролювати своїх чад вони зовсім не збираються.

Батьки всіляко намагаються полегшити існування своїх діток, створити їм легку і приємну життя.

Мама-Риба серед усіх народжених нею дітей вибере самого маленького, слабенького і несимпатичних. Вона готова пожертвувати багатьом заради малюків, однак, маючи м’який і добрий характер, не здатна виростити вольових та цілеспрямованих, пробивних і дисциплінованих дітей, яким до снаги вирішення будь-якої життєвої задачі.

Батько-Риба поводиться з дітьми, як з рівними собі. Для них такий тато – просто знахідка: він запросто може зібрати команду для гри у Мальчиша — Кибальчиша, Солов’я — Розбійника, Детективів і Злодіїв, причому сам з задоволенням буде приймати участь у цих іграх. Йому не складно підтягнутися на турніку, зробити стійку на голові, пограти в ляльки або поворожити по лініях руки. Такий тато – найкращий серед усіх існуючих.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *