Гарячий манікюр: відгуки

Вивчивши відгуки про гарячий манікюр, ви неодмінно захочете замовити таку процедуру. За ефективністю вона може зрівнятися тільки з парафинотерапией. А за кількістю показань і відсутності протипоказань значно краще за неї.

Особливості

Гарячий манікюр виконується за допомогою розігрітого живильного крему для рук або нігтів, зволожуючого лосьйону або лікувального засобу. Для виконання даної процедури майстер може вибрати будь-який косметичний або лікувальний засіб, виходячи з особливостей і стану ваших рук і нігтів. Головна особливість методу полягає в тому, що засіб не просто наноситься на шкіру, а розігрівається і використовується в якості ванночки.

За рахунок такого незвичайного впливу теплого складу пори на шкірі розкриваються і живильні компоненти глибше проникають в шкіру і нігті, що забезпечує більш високий і тривалий ефект від процедури.

Основний вплив гарячого манікюру – це інтенсивне живлення, зволоження та відновлення шкірних покривів і нігтьових пластин. Даний метод особливо ефективний при сухій шкірі рук, ламкого і нігтів, що шаруються нігті, а в зимовий і весняний період, коли шкіра дуже пересушена і позбавлена вітамінів, такий догляд підходить усім.
Показання для процедури

Гарячий манікюр має безліч свідчень для проведення. Його слід замовити всім тим, хто має такі проблеми з руками і нігтями:

* Якщо ви виконували нарощування нігтів, гарячий манікюр буде ідеальним відновним періодом для нігтьових пластин.

* Щоб інтенсивно пролікувати і відновити пошкоджену або запалену кутикулу, можна використовувати даний метод догляду.

* При дуже слабкого, і тонких нігтів, що шаруються нігті гарячий догляд – саме те, що потрібно.

* Суха, лущиться шкіра рук є показанням для проведення процедури.

* Для омолодження, позбавлення від зморшок, прищів і тріщин можна використовувати гарячий манікюр.

* Для догляду за дитячими ручками з ніжною і тонкою кутикулою підходить саме гарячий манікюр.

* Для тих, у кого кровоносні судини знаходяться майже на поверхні шкірних покривів, підходить саме гарячий манікюр.

* Даний вид догляду можуть використовувати жінки будь-якого віку і навіть чоловіки.

* Усім, що бажають повернути еластичність і шовковистість шкіри в зимові холоди, рекомендується використовувати гарячий манікюр.

* Як кажуть відгуки, гарячий манікюр дозволять позбутися від напруги в руках і пальцях, активізувати кровообіг і усунути больові відчуття в суглобах.

Протипоказання

Як вже говорилося вище, в порівнянні з парафинотерапией гарячий манікюр не має так багато протипоказань, тому набагато популярніші, ніж вона. Але все ж є кілька ситуацій, при яких не рекомендується використовувати даний вид догляду:

* Якщо на руках є незагоєні ранки і порізи, то процедуру краще не проводити.

* При грибкових захворюваннях нігтьових пластин і різних інфекціях шкірних покривів не варто замовляти гарячий манікюр.

Переваги і недоліки

Завдяки великій кількості переваг дана процедура користується великою популярністю:

1. Розігрітий крем або лосьйон сприяє поліпшенню кровообігу в кистях і пальцях, що полегшать доступ поживних речовин.

2. Завдяки розкриттю пір забезпечується глибоке поживне і зволожуючу дію.

3. На добре зволоженою доглянутою шкірі більше не утворюються задирки, тріщини, подразнення та лущення.

4. Ви отримаєте м’яку, шовковисту, добре зволожену шкіру.

5. Ламкість і шаруватість нігтів зникає, прискорюється їх зростання, вони стають міцнішими.

6. За рахунок дбайливого регулярного догляду та використання спеціальних засобів сповільнюється ріст кутикули. Вона не так сильно розростається і не грубіє.

7. Позитивний вплив на суглоби дозволяє позбутися від болю, підвищується їх рухливість.

8. Досягається ефект омолодження шкіри, зникають дрібні зморшки.

9. Вдається домогтися релаксуючого впливу на руки і позбутися зайвої напруги у пальцях.

10. Під час процедури клієнт може розслабитися і відпочити, оскільки не відчуває ніякого дискомфорту.

11. Метод ідеально підходить для відновлення нігтів після нарощування.

12. Гарячий манікюр можна застосовувати при будь-якому методі обробки кутикули.

Єдиний недолік – дорожнеча даної процедури. Це найдорожчий спосіб догляду за нігтями і руками, але і найефективніший. Посудіть самі, вивчивши відгуки на форумах і в мережі.

Відгуки про гарячий манікюр

Багато жінок у пошуках відповіді на питання, що таке гарячий манікюр і чим він гарний, наражаються на численні відгуки про цю процедуру. В більшості своїй ці позитивні відгуки:

* Марина: «…Вирішив замовити собі курс гарячого манікюру, щоб повернути шкірі м’якість після зими. Захопленню моєму не було меж. Ручки стали м’які і шовковисті, навіть нігті стали краще рости. Зникло відчуття стягнутості шкіри, а кутикула стала набагато повільніше відростати. Тепер буду замовляти цю процедуру регулярно, дуже вже вона мені сподобалась…».

* Каріна: «…Кожну зиму я мучилася від сухості рук і ламкості нігтів. Що я тільки не перепробувала, ефект був невеликий і не надовго. А ось нещодавно за порадою подруги вирішила замовити в салоні гарячий манікюр. Так, дорогувато, але ефект просто неперевершений! Скільки я витратила грошей не всі ці креми і маски, і результату нуль. А в салоні вже після першої процедури мої руки стали набагато м’якше, зникли дрібні зморшки, пропали задирки і нігті стали набагато міцніше і краще виглядають тепер. А після кількох процедур я взагалі забула, що у мене була суха шкіра рук…».

* Алла: «…Регулярно роблю гарячий манікюр. Тільки він мені допомагає впоратися з сухістю шкіри і ламкістю нігтів, особливо взимку і навесні, коли не вистачає вітамінів. І ще мені ця процедура допомагає розслабитися, зникає біль у суглобах, яка з’являється з-за частого в’язання на спицях…».

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *