ГАРНІ БРОВИ: ЧИ Є ПРИЧИНИ, ЗРОБИТИ ЇХ ТАКИМИ?

У світі моди і шоу-бізнесу постійно відбуваються гласні і негласні вибори когось самого-самого: популярного, красивого, сексуального, епатажного і т.д.

Обговорюється не тільки образ в цілому, часто кумирів буквально розбирають по частинах, сперечаючись, у кого найкрасивіші брови в світі, або очі, або груди … список можна продовжувати довго.
Виявивши свій ідеал, багато хто прагне бути схожим на нього.

Відомі випадки, коли до пластичних хірургів зверталися з проханням зробити «щось» як у «когось», причому перекроїти все і відразу. Але в більшості випадків немає ніякої потреби піддаватися оперативному втручанню. Наприклад, підкоригувати брови цілком можна самостійно.
Красиві натуральні брови сьогодні в моді

КРАСА — У ЗДОРОВ’Я

Перш ніж думати про форму і колір брів і намагатися їх змінити на догоду модним тенденціям, необхідно подбати про їх здоров’я. Як би ви не старалися, ніяким татуажем, фарбою або гелем ви не створите природну красу, але ж саме натуральність сьогодні у великій пошані.
Якщо у вас від природи здорові і красиві брови, досить підтримувати їх в цьому стані, застосовуючи нескладні заходи профілактики:
Час від часу балувати шкіру і волоски поживними косметичними маслами;
Кращим маслом для цієї мети вважається рицинова

Дотримуватися правил гігієни при вищипуванні;
Не захоплюватися радикальними методами корекції форми і кольору брів.
Якщо ж вони рідкісні, з сухими, пошкодженими і часто випадають волосками, то потрібно шукати причину такого стану, усувати її і займатися лікуванням і відновленням. Без цього вам не допоможуть ні татуаж, ні фарбування. У всякому разі, природного вигляду брів не вийде.
Методи відновлення і лікування брів і вій дуже докладно описані в інших матеріалах сайту, тут ми цього робити не будемо. Але розповімо, як своїми руками домогтися їх ідеальної форми, максимально підходить саме вам.

ИДЕАЛЬНАЯ ФОРМА БРІВ

Давно пішли в минуле тоненькі брови-ниточки. Сьогодні їх власниці сприймаються з посмішкою. Але і занадто густа рослинність не користується популярністю, навіть якщо нею вас щедро нагородила природа. Вона робить погляд важким і завжди візуально додає кілька років до реального віку.
У тренді — брови помірної ширини, а ось форма повинна підбиратися індивідуально.

Вибираємо правильну форму

Від форми брів залежить багато чого. Наприклад, вираз обличчя. Також вона може візуально нівелювати непропорційність рис, зробити обличчя більш гармонійним, і навіть приховати вік.
З першого разу безпомилково знайти правильну форму для конкретної жінки може, мабуть, тільки досвідчений стиліст, але існують і загальні правила:
Тонка лінія брів часто йде жінкам за 30, але молодих дівчат робить старше;
Вона абсолютно протипоказана дамам з «важким» верхньою повікою, так як візуально збільшує проблему. Їм же не підуть вони брови, вигнуті в центральній частині. Краще зупинитися на прямій лінії з вгору кінчиками;
На фото показаний вдалий приклад такої корекції

Брови зі зламом здатні візуально зрівноважити занадто широке обличчя, відвернути увагу від важкого підборіддя;
Це важливо. Розташування точки зламу теж грає роль: чим ближче вона до центру, тим особа здається вже.
Але якщо потрібно зробити ширше вузький порівняно з особою лоб, то її слід «пересунути» ближче до зовнішнього краю.
Також можна скорегувати відстань між очима: якщо лінію початку брови зробити з нахилом до носа, воно звузиться, а якщо від носа — розсунеться (див. Нижче);
Пряма лінія візуально вирівняє перенісся.
Підстава овальної форми — класика, що йде всім

Взагалі візажисти не використовують таке поняття, як некрасиві брови. Правильніше говорити: неправильної (вибачте за каламбур). Самі по собі вони можуть бути дуже привабливі, просто не підходити вашої зовнішності або характеру.
Наприклад, серйозна дама бальзаківського віку може виглядати безглуздо з високо округленими «здивованими» бровами, але вони ж дуже підуть юній дівчині.
Як надати бровам потрібну форму
Існує стандартна інструкція по визначенню початкової точки брови, її зламу і закінчення. Поєднавши їх, можна отримати гарну форму. Але, на жаль, цей метод підходить не всім, а тільки дівчатам з правильними рисами і овалом особи. Проте, опишемо його.
Вам буде потрібно дзеркало, довга тонка паличка і олівець.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *