Френч на короткі нігті

На короткі нігті ідеально підходить френч манікюр. Він надає їм доглянутий, акуратний вигляд. До того ж такий манікюр завдяки безлічі різновидів може використовуватися в різних ситуаціях: на діловій зустрічі, вечірки, відпочинок і навіть на весіллі.

Особливості виконання френча на коротких нігтях

Френч може виконуватися на короткі нігті різної форми. Це може бути овальна або мигдалеподібна форма, квадратна або прямокутна. Головне, щоб лінія посмішки (так називається світлий вибілений кінчик нігтя) точно повторювала форму нігтьової пластини.

Для малювання лінії посмішки на коротких нігтях краще використовувати тонкий пензлик, оскільки сама лінія повинна бути тоненькою і акуратною. Якщо намалювати потовщену лінію, то манікюр буде виглядати грубо, а сам ніготь буде здаватися візуально коротше. Роблячи френч на короткі нігті, використовуйте лінію товщиною не більше 1-3 мм.

Класичний французький манікюр виконується з використанням природних тілесних, бежевих або рожевих лаків, які наносяться на всю нігтьову пластину. Не виключено використання і прозорих покриттів. Для кінчика нігтя частіше використовується білий лак або покриття кольору слонової кістки.

В інших різновидах френча можуть застосовуватися яскраві, темні та насичені кольори. При цьому не виключено використання лаків з блискітками, глітерів, стразів і інших декоративних елементів. Також різні варіації френча можуть прикрашатися блискітками, печаткою, мереживом. Декоруючи френч манікюр на короткі нігті композицію важливо будувати вздовж нігтьової пластини, щоб візуально подовжувати ніготь.

Деякі нюанси і хитрощі

Гарний френч на короткі нігті вийде тільки при хорошому подовженому ложе нігтя. Якщо ложе занадто коротке, то горизонтальна лінія посмішки буде ще більше візуально вкорочувати ніготь. Крім цього дуже важливо мати гладку рівну нігтьову пластину. При наявності деяких проблем зі структурою нігтьової пластини не вийде виконати гарний природний манікюр.

Для виходу з такої ситуації і отримання красивого французького манікюру майстри в салонах використовують невеликі хитрощі:

* Якщо френч на короткі нігті з проблемами нігтьової пластини виконати гелем, то він буде виглядати красиво і акуратно. При цьому поверхню нігтьової пластини під гелем буде виглядати рівною і гладкою.

* Для додання нігтьовій пластині гарної форми можуть використовуватися різні методи її моделювання на формах або шаблонах.

* Також при створенні манікюру френч можуть використовуватися тіпси. Як і короткий френч гелем, тіпси дозволяють отримати красиву форму нігтя і приховати недоліки нігтьової пластини.

Френч манікюр на короткі нігті: що врахувати при виконанні?

Щоб ваш французький манікюр виглядав красиво і природно, при його виконанні слід дотримуватися таких рекомендацій:

1. Френч на коротких нігтях можна робити при відростанні нігтя мінімум на 3 мм. В іншому випадку манікюр буде мало нагадувати класичний френч. Щоб отримати гарний короткий френч, оптимальна довжина нігтя повинна бути 3-5 мм.

2. Щоб візуально укоротити довжину нігтя, не варто робити дуже широку лінію посмішки. Краще хай вона буде тонше, ніж товщі. Для зорового подовження нігтьової пластини можна використовувати декор і малюнки, розташовані вздовж нігтя.

3. При декоруванні краще використовувати непомітні маленькі малюнки на короткому френчі. Також можна застосовувати помірно стрази та об’ємні квіти. Особливо доречні такі прикраси на весільному або вечірньому френчі.

Різновиди френча на короткі нігті

Дизайн короткого френча може бути найрізноманітнішим. В салоні ви можете замовити такі види французького манікюру:

* Класичний френч. Такий манікюр виконується тільки в природних пастельних кольорах. Для нього потрібні доглянуті руки і здорова нігтьова пластина, оскільки дуже часто виконується прозоре покриття. Лінія посмішки робиться білим лаком. Існує і арт різновид такого манікюру. При ньому виконується декорування одного або декількох нігтів стразами, розписом, перлами або об’ємними квітами. Класичний френч манікюр доречний і в діловому стилі, і на весіллі.

* Арт френч – це різновид французького манікюру, при якій рясно використовується розпис нігтів, декорування їх різними елементами. При цьому вибір кольору лаку може не обмежуватися тільки світлими пастельними тонами, доречні будуть і яскраві, і темні покриття. Варіантів декорування безліч: це стрази, перлини, фольга, блискітки, об’ємні квіти і сердечка. Однак такий манікюр не підходить для ділових зустрічей, його призначення більш святковий, вечірній.

* Ще один різновид френча – твіст. Актуальні новинки френча на коротких нігтях виконуються саме в такій техніці декорування. При цьому можуть використовуватися найрізноманітніші забарвлення лаку, а кінчик нігтя не просто фарбується в будь-який колір, а декорується геометричним орнаментом, блискітками, візерунками і кольорами. Такий вид манікюру підійде молодим дівчатам як у якості повсякденного варіанту, так і у вигляді доповнення до вечірнього туалету.

* Не меншою популярністю на коротких нігтях користується френч у стилі міленіум. При такому варіанті дизайну край нігтя оформляється не білим лаком, а золотистим або сріблястим покриттям. Також можуть використовувати блискітки, гліттер і стрази.

* Дизайн коротких нігтів стилізований під френч дає необмежений простір для фантазії майстра. При цьому на нігтях створюється справжній шедевр. Вся нігтьова пластина або її більша частина покривається розписом. Для прикраси підходять як абстрактні малюнки, так і тематичні картинки.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *