Французький манікюр шелак

Французький манікюр за допомогою спеціального засобу шелак – це довговічний манікюр, який додасть природної елегантності вашим ручкам. Його можна замовити в салоні за різною ціною. Як правило, вартість такого манікюру залежить від його різновиду, складності виконання і рівня салону.

Особливості манікюру шелак

Виконуючи французький манікюр на нігті, можна нанести шелак – спеціальний засіб, на зразок гелю-лаку, яке подовжує термін життя манікюру. Цей засіб дуже стійко до впливу різних агресивних середовищ, тому довго тримається на нігтях. Як правило, такий манікюр доводиться видаляти з нігтів тільки з тієї причини, що вони відростають, і отросшая частина не естетично виглядає без лаку.

Сам засіб Shellac буває декількох різновидів:

* матове;
* глянсове;
* блискуче;
* фактурне (після висихання поверхню нігтя стає оксамитовою або зернистої).

Варіанти французького манікюру шелак

За допомогою цього засобу можна створювати різні варіанти манікюру і придумувати незвичайний дизайн нігтів. При цьому шелак може застосовуватися не тільки з французьким манікюром, але і з іншими варіантами нігтьового оформлення. Незважаючи на те, що практично кожен день изобретается новий варіант оформлення нігтів, французький манікюр з покриттям шелак може поділятися на такі підвиди:

* Класичний французький манікюр шелак. При ньому основна частина нігтя покривається лаком одного кольору. Зазвичай використовуються природні кольори: рожевий, бежевий або тілесний. На відросла частина наноситься лак білого кольору. Також не виключені й інші варіанти поєднання кольорів. Наприклад, дуже часто разом з лаком світлого кольору може застосовуватися більш темний і насичений відтінок. Іноді отросшая частина фарбується перламутровим лаком або лаком з блискітками.

* Декоративний френч з покриттям шелак. Тут варіантів оформлення нігтів може бути безліч, оскільки активно використовуються різні декоративні елементи для прикраси нігтів – стрази, фольга, акрилові декоративні деталі та багато іншого. При цьому можуть створюватися різні візерунки з блискітками, розпис, техніка мережива і в’язання.

* Нестандартний французький манікюр. Тут вибір варіантів самий великий. Так, поверхня нігтя може мати різну фактуру: матову, оксамитову, візерункову.

На поверхні одного або декількох нігтів може створюватися об’ємний малюнок або візерунок.

Переваги і недоліки шелак

Саме по собі покриття шелак має безліч переваг:

* Завдяки такому покриттю ви з легкістю відростіть нігті. Це пов’язано з тим, що до складу лаку шелак входять компоненти, які сприяють зміцненню нігтьової пластини, запобігають її ламкість, розшаровування.

* Покриття лаком-гелем шелак настільки практичне, виконавши один раз манікюр, ви можете на два тижні забути про нього. Такі нігті не вимагають спеціального догляду, лак тримається тривалий час без розтріскування і отпадания.

* При наявності певних навичок такий манікюр нескладно виконати вдома. Для цього достатньо лише купити набір лаків і замовити ультрафіолетову лампу.

Недолік тільки один і то він є таким лише для прихильниць водного стилю:

* З лаком шелак не вийде виконати водний манікюр. Занадто висока щільність гелю не дозволяє йому не потонути у воді.

Французький манікюр шелак на короткі нігті

Техніку виконання такого манікюру ми розглянемо на прикладі з короткою довжиною нігтьової пластинки, оскільки саме на таку довжину нігтя найчастіше робиться французький манікюр. Отже, процедура виконання манікюру проходить у кілька етапів:

1. Насамперед, нігті потрібно ретельно підготувати. Старе лакове покриття потрібно видалити засобом без ацетону.

2. Далі потрібно виконати обрізної чи необрізної манікюр в залежності від того, що вам більше підходить. Якщо у вас тонка шкіра і не дуже розрослася і загрубілі кутикула, то краще виконати необрізний манікюр, завдавши на кутикулу ремувер і відсунувши її паличкою. Для більш грубої ороговілої кутикули краще використовувати мокрий обрізний манікюр, розпарити руки у ванночці і видалення кутикули за допомогою ножиць або щипців. За допомогою пилочки надаємо бажану форму нігтям.

3. Потім на підготовлені нігті потрібно нанести знежирювачах. Після цього на нігтьову пластинку наноситься основа. Ніготь просушується під ультрафіолетовою лампою.

4. Тепер за допомогою основного кольору природного відтінку фарбується вся нігтьова пластинка на кожному пальці. Нанесений лак присушивается під лампою.

5. Після цього можна приступати до оформлення кінчика нігтя. Для цього вибираємо білий або більш світлий відтінок лаку і наносимо його точно по краю нігтьової пластинки смугою шириною 2-3 мм. Потім знову проводиться просушування нанесеного шару під лампою.

6. Завершальним етапом стає нанесення закріплюючого шару. Французький манікюр Shellac протримається набагато довше завдяки закрепителю, який також просушується під лампою.

7. Липке покриття на шкірі навколо нігтьової пластинки легко видаляється за допомогою спирту.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *