Французький манікюр на короткі нігті

Французький манікюр на короткі нігті – це елегантний і стильний дизайн. Ваші ручки будуть виглядати доглянутими і красивими. Френч дуже популярний, тому з’явилося багато різновидів такого дизайну. Багато з них підходять для коротких нігтів і можуть використовуватися в святкових та повсякденних ситуаціях.

Особливості манікюру

Навіть якщо ваші нігтики короткі, форма нігтьової пластини може бути різною. Френч настільки універсальний, що підходить до нігтикам будь-якої конфігурації. Головне, щоб вибілений кінчик нігтя (лінія посмішки) повторював форму нігтика.

Особливу акуратність і красу френчу надає біла лінія посмішки. Тільки чітко промальована лінія здатна прикрасити ваш манікюр. Для її виконання можна використовувати тонкий пензлик або спеціальні самоклеючі трафарети. Якщо перший спосіб малювання вимагає особливих навичок та вміння, то другий підійде і для новачків. Французький манікюр на короткі нігті не варто прикрашати занадто широкою лінією посмішки, інакше ніготь буде здаватися коротше. Оптимальною вважається ширина лінії в 2-3 мм.

Класичні кольори френча – це природний рожевий і білий відтінок. Цей манікюр повинен підкреслювати природну красу рук, тому всі кольори повинні бути максимально наближені до натуральних. Допускається виконувати такий манікюр натуральним бежевим кольором і кольором слонової кістки.

Однак з’явилося безліч варіацій френча, де дотримання колірних канонів не обов’язково. Там можуть використовуватися і яскраві насичені кольори, і темні глибокі відтінки, головне присутність контрасту між нігтьовим ложі і кінчиком нігтя. Для декорування різних видів френча використовуються стрази, блискітки, об’ємні квіти, розпис, штампи, мереживо і багато іншого.

Тонкощі виконання френча на коротких нігтики

Короткий френч має одну особливість – він виглядає красиво тільки на подовжених нігтьових пластинах. Якщо нігтик має округлу форму, то біла лінія посмішки візуально ще більше вкоротити його. Не менш важлива поверхню нігтя й стан нігтів. Нігтьова пластина повинна бути ідеально рівною і гладенькою, а отросшая частина нігтя – без сколів, тріщин і інших дефектів.

Щоб згладити деякі проблеми нігтьових пластин перед виконанням френча, майстри використовують такі прийоми:

1. Французький манікюр на короткі нігті з дефектами краще виконувати лаком-гелем. Щільний шар лаку-гелю приховає всі дефекти і нерівності поверхні нігтів, а також додатково зміцнить нігтики. За рахунок насиченого глянсового блиску манікюр буде виглядати ідеально.

2. Щоб зробити короткий френч на обгрызенных або поламаних нігтях, можна використовувати моделювання на типсах або формах.

3. Нарощування нігтів гелем можна робити навіть для короткого манікюру. Тоді ваш френч прослужити вам не один тиждень, а нігті будуть виглядати стильно і красиво.

Французький манікюр з квіточками

На що звернути увагу при виконанні короткого френча:

* Для короткого френча довжина частини, що відростила нігтьової пластини повинна бути не менше 3 мм Для округлих нігтів краще відростити свої нігті на 5 мм, так ваша нігтьова пластина візуально буде здаватися довшим.

* Щоб візуально подовжити нігтьове ложе, краще виконати більш вузьку лінію посмішки, ніж широку. Додатково подовжити ніготь допоможе декор і малюнки, розташовані вздовж нігтьової пластини.

* Щоб декорувати святковий френч на коротких нігтях, важливо не переборщити з декором. Допускається використання непомітних малюнків на одному або двох нігтях. Також доречним є використання невеликих стразів і декору з блискіток.

Види лагідного френча

Французький манікюр на коротких нігтях має безліч варіацій:

1. Як виглядає класичний френч, ми описали на початку статті. Головна умова – використання природних натуральних відтінків лаку. Замість рожевого лаку допускається використання прозорого покриття, яке підкреслить красу ваших нігтів.

2. Дизайнерська різновид французького манікюру називається арт-френч. Тут допускається використання будь-яких способів декорування нігтьових пластин. Для цього можна використовувати блискітки, стрази, клейкі смуги, об’ємний декор. Дуже часто в такому стилі оформляються нігті наречених або нігтики дам, що йдуть на якесь торжество.

3. Голівудський френч або твіст передбачає використання лаків яскравою насиченою забарвлення. При цьому отросшая частина нігтя не просто фарбується лаком якогось кольору, а декорується розписом з геометричних фігур, орнаментів. Головна умова – це використання лаків, які контрастують за кольором.

4. Міленіум – ще один різновид френча. У цьому випадку кінчик нігтя фарбується лаком з блискітками або декорується глітером. Для нігтьового ложа можна використовувати лак будь-яких кольорів і відтінків. Іноді кінчик нігтя виділяється срібним або золотим лаком.

5. Місячний френч – це перевернутий французький манікюр. У цьому випадку виділяється не кінчик нігтьової пластини, а її основу. Ця зона лунки нігтя називається лінією місяця. Для такого варіанту френча можуть використовуватися будь-які кольори. Також існує варіант, коли одночасно виділяється лаком іншого кольору і лінія місяця, і лінія посмішки.

6. СПА-френч виконується не з чітко окресленою, а з розмитою лінією посмішки. Тобто межа між двома кольорами згладжена. Зазвичай для цього різновиду френча використовуються спокійні пастельні кольори.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *