Філлери на основі гіалуронової кислоти: переваги і упередження

Застосування філерів – самий швидкий і безпечний спосіб зберегти молодість і красу.

 За словами косметологів, сучасні філлери здатні повернути (або дати можливість придбати) нам потрібний обсяг, розгладить зморшки і солодкі, скорегувати асиметрію обличчя і зробити його контур більш виразним. Досить півгодинної процедури – і твоє обличчя вмить перетворилося. Подивимося, чи все так чарівно, як нам обіцяють реклами?

Гіалуронові філлери: сильніше, краще, довше!

Індустрія краси постійно розвивається. І ми вже навіть могли б простежити за еволюцією гиалуроновых філлерів. Філлери останнього покоління можуть не тільки поповнити обсяг, але також омолодити зону і послужити профілактикою старіння. Причому ефект їх теж став більш тривалим, ніж у попередників – тепер він становить півтора року.

Самими якісними гиалуроновыми філерами на сьогодні є Perlaine, Restylane, Juvederm, Teosyl, Surgiderm, Belotero, eSurgilift+, Yvoire.

Протипоказання для застосування філлерів: вагітність і період годування груддю, загострення хронічних хвороб, а також можливі алергії.

Призначення: контурна пластика обличчя і губ, корекція носогубних складок, усунення зморшок.

Гіалуронові філлери: тонкощі процедури, до яких будь уважна

Коли ти приходиш до косметолога, він повинен оцінити твій стан шкіри, її чутливість і згідно з цим призначити певний препарат. Перед самою процедурою фахівець повинен показати тобі упакований шприц, а ти – звернути увагу на дату його випуску і термін придатності.

Сама процедура може зайняти від 5 хвилин до години. Вона може проходити з місцевим знеболенням, а може і без нього, якщо шкіра не дуже чутлива. Певний ефект буде помітний відразу, але також з’являться невеликі почервоніння, синці або оттечность. А ось остаточний результат сформується лише через пару тижнів. При цьому після процедури ти повинна робити щодня легкий масаж в місцях ін’єкцій щоб введений препарат благополучно розсмоктався.

Увага: якщо якийсь грудочку все-таки залишиться, потрібно обов’язково звернутися до фахівця.

Застосування гиалуроновых філлерів: на які жертви потрібно йти?

Лікарі рекомендують дотримувати певний режим після таких ін’єкцій краси протягом одного-двох тижнів:

  • не вживати алкоголь;
  • не ходити в сауну, басейн, тренажерний зал або в солярій;
  • не спати обличчям у подушку, краще всього взагалі спати на животі;
  • не робити ніяких пілінгів.

Замість цього слід пити побільше води і застосовувати зволожуючі креми. Також врахуй, що інші косметологічні процедури можуть прискорити дію філерів і скоротити час їх ефективності.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *