Фейсбілдінг, або гімнастика для обличчя

Вікові зміни зачіпають навіть бездоганну зовнішність. Емоції, стрес, спосіб життя не проходять безслідно і залишають відбиток на обличчі. Вічна молодість – мрія багатьох, і для отримання бажаного всі засоби хороші. Особа має складну анатомію: воно складається з декількох шарів тканин, одна з яких – жирова. Найбільше жиру накопичується на підборідді і в області щік, і при слабкому тонусі шкіри ці ділянки обвисають швидше за інших.

Фейсбілдінг – доступний спосіб зберегти тонус шкіри. 

Спеціально розроблений комплекс вправ підсилює приплив крові до м’язів особи, що попереджає поява дрібних зморшок, підтягує повіки і зміцнює шию. Але, як і будь-яка фізична активність, гімнастика для особи вимагає регулярного виконання – 5-10 хвилин вранці і ввечері після очищення і зволоження шкіри.

В основі гімнастики лежить навмисне скорочення м’язів особи у поєднанні з масажем. Під час таких вправ важливо слідкувати за поставою і розслабити шию і голову. Комплекс виконується обережно перед дзеркалом, адже зайві рухи розтягують шкіру і призводять до зворотного результату.

Які ж вправи працюють над проблемними зонами?

  1. Область навколо очей: середні пальці рук розташовуються між бровами, а вказівні натискають на зовнішні куточки очей. У такому положенні підняти погляд вгору, сощуриться і підтягнути нижні повіки вгору, а потім розслабити очі.
  2. Область щік: набрати повітря в рот і просувати повітряну кульку по колу спочатку за годинниковою стрілкою, потім – проти.
  3. Область лоба: розгладити лоб, широко розкривши очі, через кілька секунд розслабити м’язи.
  4. Область шиї: висувати підборіддя вперед, притискаючи нижню губу до зубів і рухаючи щелепами.

Кожна вправа повторюється 10 разів. 

Після виконання комплексу необхідно очистити шкіру від поту і сала.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *