Фейковий парфум: переваги і недоліки використання

За статистикою, виявленої справжніми експертами в парфумерії, на прилавках магазинів виставлено понад 70% фейкової продукції. І як не дивно, багатьох це влаштовує, і вони із задоволенням купують в свою колекцію парфумів нові «підробки». У чому ж причина такої популярності фейкових духів? Спробуємо розібратися в цьому питанні, розглянувши їх переваги і недоліки.

Переваги фейкової парфумерії

Самим «заспокійливим» плюсом актуальності фейку в парфумерії це звичайно ж ціна, адже для того щоб така продукція швидко реалізовувалася, її вартість значно знижують. Крім цього виробники і продавці фейку влаштовують різні акції і дисконтні реформи, повз яких не може не пройти жодна жінка.

Другим, не менш природним плюсом є можливість покупки парфумів з ароматом справжніх дорогих французьких парфумів. І тут вже стійкість та якість виробництва парфумів відходять на другий план. Ще б, адже поповнити свою колекцію ароматів духами елітної фірми — це справжня гордість чарівної леді. А про те, що вони були куплені в простому магазині, та ще й на розлив, навряд чи хто-небудь здогадається.

Недоліки фейкових парфумерії

Поговоривши про переваги фейку в парфумі, перейдемо до виявлення його недоліків. В першу чергу — це невідомість реального походження духів або туалетної води. Адже парфуми на розлив не передбачає супровід паперових етикеток, на яких вказано склад і процес виготовлення даних духів. Знаючи це, недобросовісні парфумери «скупляться» на компоненти парфумів і за основу беруть спиртові добавки, які гарантують стійкість парфумів на довгий час. Ароматизатори згладжують різкий запах спирту, роблячи його зовсім непомітним для носа людини.

Найнебезпечнішим варіантом недоліків фейкової парфумерії можуть стати фізичні нездужання, наприклад, головний біль, нудота і психологічні розлади. Терпкі запахи, укріплені все тим же спиртом, впливають на підсвідомість людини, дурманя його і викликаючи помутніння розуму. Більш жахливими наслідками для жінок і чоловіків є виникнення алергічної реакції, наприклад, почервоніння шкіри, прояв прищів, свербіж і надмірна сухість шкірного покриву. Все це може призвести до важких захворювань, від яких, на жаль, не так просто вилікується.

Як виявити фейковий парфум?

Ви прийшли в парфумерний магазин і перед вашими очима відкрився дивно прекрасний і загадковий світ ароматів. Вам сподобалися духи, а точніше пахощі, і тепер ви схильні до його купівлі. Зупиніться. А раптом, елітний на перший погляд парфум — всього лише якісна підробка, і ви в кроці від скаженої розтрати вашого гаманця. Уважно огляньте коробку з-під парфумів, його целофанную обгорнення і нарешті, сам флакон. Якісний парфум має штрих-код, в якому зашифрована країна виготовлення. Попросіть у продавця сертифікат походження цього парфуму і звірте штрих-коди.Прочитайте склад духів, і якщо ви натрапили на такі речовини як спирт, ароматизатори та хімічні барвники, то від покупки цих духів варто утриматися. Перевірте герметичність флакона, якість розпилювача, наявність сколів та прилягання кришки флакона. При натисканні пульверизатора в якісному парфум відбудеться кілька холостих розпилень. А вже потім на спеціальну папір або на ваше тіло проллються дрібні краплі парфумів, і ваш нюх почує приємний аромат.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *