Духи-афродизіаки. Правила застосування.

Парфумерія – це незвичайний світ чарівних ароматів, таять у собі багато цікавого і загадкового. Вдихаючи божественні запахи, ми відчуваємо приплив життєвої енергії, що закликає до звершень заповітних бажань, чудовий настрій, одухотворяющее до позитивного сприйняття всього навколишнього і, нарешті, невтомну радість того, що ви найкрасивіша і сама чарівна леді. Крім психологічного «аутотренінгу» парфуми мають досить незвичайними властивостями, які здатні створити справжні чудеса. Одними з таких «магів-чарівників» парфумерії є духи-афродизіаки.З допомогою таких забавних парфумерних атрибутів будь-яка жінка зможе підкорити свого обранця неперевершеним шармом і чарівної сексуальністю.

Склад і види афроизиаков

Щоб ви змогли отримати бажаний результат дії духів-афродизіаків, варто відзначити, що вони бувають психотропні та фізіологічні. Якщо ваш чоловік ставиться до вас, як до подруги, з якою можна приємно поговорити і тільки, а ви до нього відчуваєте набагато більші потягу, тоді психотропні духи-афродизіаки – це те, що вам потрібно. Адже саме вони підвищують ерогенну чутливість. Серед таких духів можна відзначити найбільш поширені: олії бергамоту, шавлії, кедра і масла всіх цитрусових фруктів.До фізіологічних духам-афродизіаків можна віднести олії пачулі, кипариса, сандалу та ін., які в медичній практиці є хорошими натуральними засобами нормалізації кровообігу. Також вони стимулюють гіпофіз, який викликає утворення ендорфінів, що підвищують сексуальний потяг. У парфумерної середовищі вони відповідають за підвищення сексуального потягу. Такі «магічні» парфуми рекомендують використовувати при прояві фригідності у жінок і імпотенції у чоловіків. До того ж, якщо ви бажаєте продовжити статевий акт, духи-афродизіаки допоможуть вам прекрасним помічником.

Духи-афродизіаки своїми руками

Феромони, як прийнято називати духи-афродизіаки, можна виготовити самостійно, при цьому не треба замислюватися про спеціальних лабораторіях або про дорогих засобах. Достатньо купити 5-6 флаконів ефірних масел іланг-ілангу, сандалу, шавлії, пальмарози, бергамоту та ін., і один флакон масла, службовця основою для духів. В цьому випадку ідеально підійде оливкова масло, що володіє низькою жирністю. Якщо ви бажаєте створити тверді духи, які від теплоти пальців стають рідкої консистенцією і наносяться аналогічно рідким духам, тоді в якості основи можна використовувати бджолиний віск.Тепер перейдемо безпосередньо до приготування парфумів-афродизіаків. У невелику ємність (можна узяти порожній флакон для парфумерії, попередньо ретельно помивши його) і чистої піпеткою накапати в неї 8-10 крапель оливкової олії. Потім інший чистої піпеткою капнути в ємність по 1-2 краплі кожного ефірного масла, яке викликає сексуальне збудження. Отриману консистенцію перемішати, взболтнув флакон і залишити в теплому сухому місці на кілька днів. За день до застосування відкрийте кришку флакона, щоб запах парфумів не був настільки терпким і помітним.

Переваги і недоліки духів афродизіаків

Крім підвищення сексуального потягу духи-афродизіаки володіють рядом корисних властивостей, що гарантують організму людини нормальну працездатність. По-перше, вони є чудовим знеболюючим засобом, що діє на підсвідомість людини, відволікаючи його від болю «ароматизованої ейфорією». По-друге, це унікальний компонент препаратів для стабілізації артеріального тиску і поліпшення кровообігу. По-третє, як би дивно це не звучало, духи-афродизіаки виводять різні токсини з організму.Всупереч всім перевагам, при неправильному використанні ці чудові духи можуть стати жахливим каталізатором мігрені, адже надмірне пахощі феромонів викликає головний біль і навіть нудоту. Щоб цього не сталося, давайте розберемо по поличках правила застосування духів афродизіаків.

Правила використання парфумів-афродизіаків

Необхідно врахувати, що духи-феромони наносяться на місця пульсації, тобто на зап’ястя рук і шийку в області сонної артерії. Не забудьте капнути кілька крапель духів-афродизіаків за вушком, куди в першу чергу нахиляється чоловік, бажаючи приголубити свою даму. Ні в якому разі не наносите таку парфумерію на одяг. Текстильний запах і запах пральних засобів можуть змішатися з феромонами, перетворивши неприємні смороду, які тільки відштовхнуть вашого коханого від вас. А найголовніше, не зловживайте використанням духів-афродизіаків, адже ви і так красиві і божественні.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *