Догляд за руками в холоду: бережи руки змолоду!

Руки состариваются швидко, навіть швидше, ніж обличчя. Часто саме вони видають справжній вік жінки. Тому за шкірою рук треба ретельно доглядати. Тим більше в холодний період року, коли вона потребує додаткового захисту.

З чого починається догляд

Пересушування, лущення шкіри рук і інші неприємні відчуття – ось що сильно турбує всіх нас взимку і в міжсезонні. Але правильний догляд врятує твої прекрасні ручки.
Почни з грамотного нанесення живильного крему. Ніколи не мій руки гарячою водою – нехай вона буде прохолодною або теплою. В холоду крем краще всього наносити на ще вологу шкіру рук, – так вона довше і якісніше утримає рятівну вологу.
Крем в холодний сезон косметологи радять наносити, як мінімум, вранці і ввечері.

Домашній догляд за шкірою рук: скрабіруем і живимо

Нехай для тебе стане обов’язковим щотижневе скрабування шкіри рук. Ця проста і швидка процедура видаляє ороговілі частинки і знімає лущення.

Після неї варто зробити живильну маску для рук.

Її можна приготувати і самостійно. Візьми столову ложку свого крему для рук або тіла, додай чайну ложку оливкової олії або масла ши, дві капсули масляних розчинів вітамінів Е і А. гарненько Перемішай, нанеси на руки товстим шаром, одягни бавовняні рукавички і потримай близько півгодини.

P. S. І, звичайно, в будь-який час року, займайся домашньою роботою тільки в спеціальних рукавичках.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *