Догляд за бровами №3. Масло хни як ефективний засіб для догляду за бровами

Масло хни є універсальним засобом для догляду за бровами, віями і волоссям.

Воно відновлює структуру волоска, зміцнює його, а також стимулює активне зростання нових волосків. Масло хни може використовуватися як в якості самостійного засобу для догляду за бровами, так і в комплексі з іншими маслами.

У даній статті мова піде тільки про застосування масла хни в якості єдиного засобу для догляду.

Як правило, для догляду за бровами мої клієнти використовують масло хни іранської або безбарвною, кожне з яких має свої показання до застосування та нюанси використання.

МАСЛО хни ІРАНСЬКОЇ

Масло хни іранської (фото на початку статті) при регулярному використанні крім догляду дає тонуючий ефект. Якщо Ви брюнетка чи в Ваших волоссі є хоча б натяк на рудий колір, можете сміливо використовувати дане масло для догляду за бровами! Масло хни іранської не тільки зміцнить і стимулює зростання волосків брови, але і зробить відтінок брів більш насиченим. Часто застосування масла хни іранської настільки тонує і в цілому перетворює бровки, що у дівчаток зникає необхідність у фарбуванні брів за допомогою фарби або хни.

Примітки:

Масло хни іранської НЕ підходить для блондинок.
При регулярному використанні даного масла для догляду за віями Ви отримаєте довгі, густі, темні (!) Вії! Рекомендую!
Безбарвного масла хни

масло хни

Безбарвне масло хни має ті ж властивості, що і масло хни іранської. При цьому воно не дає тонуючого ефекту. Безбарвне масло можна використовувати всім дівчатам, в т.ч. блондинкам. Результатом його регулярного застосування стануть густі красиві бровки з міцними волосками!

Як доглядати за бровами ЗА ДОПОМОГОЮ ОЛІЇ хни ?!

Отже, масло хни стане Вашим чудовим помічником при необхідності зміцнити існуючі волоски (в тому числі «Пушкова»), а також буде сприяти прискоренню зростання нових волосків, якщо використовувати його правильно.

Варіант догляду №1. Брови в нормальному стані, потрібно зміцнити існуючі волоски, а також домогтися більш насиченого відтінку брів.

В цьому випадку необхідно наносити олію хни на брови 1 раз в день (ввечері) протягом 6-8 тижнів. Наносити масло можна будь-яким зручним способом (щіточкою, ватною паличкою, пензлем або подушечками пальців). Бажано супроводжувати нанесення масла легким масажем брів подушечками пальців (легкі кругові рухи від перенісся до скроні) протягом 1 хвилини.

Варіант догляду №2. Потрібно відростити кілька волосків, зміцнити існуючі волоски.

Нанесення масла хни обов’язково повинен супроводжувати масаж за допомогою зубної щітки. Масаж виконується за допомогою зубної щітки з м’якою щетиною (відмінно підходять дитячі зубні щітки) круговими рухами від перенісся до скроні.

Тривалість масажу: 2 хвилини для кожної брови (включайте таймер!).

Тривалість догляду: 6-8 тижнів.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *