Чоловіча паста Gloria for men

Попит на чоловічу епіляцію з кожним роком зростає, але не кожен майстер готовий запропонувати таку послугу. Хтось боїться працювати з чоловіками, хтось соромиться, а деякі готові до такої роботи, але не знають, як знайти підхід. І якщо першим двом категоріям майстрів потрібно перебороти себе, то з третьою все складніше. Про них ми і поговоримо.

Отже, як знайти підхід до клієнтів-чоловіками? Що такого може бути особливого в роботі з ними?

Головна особливість таких клієнтів – це постійність. Якщо жінки спокійно переходять від майстра до майстра, якщо їх не влаштовує якась дрібниця (найчастіше ціна), то чоловіки вірні своєму майстрові. І навіть якщо майстер одного разу заламає нечувану ціну за чоловічу епіляцію, він може бути на 90% впевнений, що клієнт все одно до нього прийде. У решти 10% він знову повернеться до бритві або ж взагалі перестане видаляти волосся.

Але щоб заслужити на вірність такого клієнта, до нього потрібний особливий підхід. Так, сам процес епіляції мало чим буде відрізнятися від жіночого. Але чоловікові важливо відчувати, що він прийшов саме на чоловічу процедуру, що про нього піклуються, що він – індивідуальний.

Ось у цей момент Ви повинні продемонструвати клієнту-чоловікові ту саму індивідуальність. Просто поставте на стіл чоловічу пасту GLORIAFORMEN, розкажіть клієнту, ніж ця паста особлива, її головні відмінності від «банальною» цукрової пасти для шугарінга, і він відразу відчує себе особливим!

Чим особлива ця паста?

Не секрет, що структура чоловічих і жіночих волосся розрізняється, чоловічий волосся більш товстий і твердий. Паста для чоловічої епіляції GLORIAFORMEN має пластичну структуру, яка ретельно обволікає кожен волосок, і міцно чіпляє його під час видалення.

Завдяки лінійці чоловічий пасти GLORIAFORMEN многие чоловіки вже побороли сором’язливість і зрозуміли, що міф про те, що епіляція – чисто жіноча процедура – всього лише міф!

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *