Чим відрізняється класичний манікюр від європейського?

Щоб зрозуміти, чим відрізняється класичний манікюр від європейського, потрібно вивчити особливості кожного виду. Незважаючи на відмінності, результат у них однаковий – красиві доглянуті нігті.

Особливості класичного манікюру

Класичний манікюр ще називається обрізною. Таку назву він отримав за те, що для догляду за кутикулою використовується її обрізання манікюрними ножицями або щипцями. Такий манікюр можна використовувати кожній жінці, але найкраще його замовити за недоглянутих нігтях із запущеною кутикулою.

Іноді класичний манікюр називається «мокрим». Це пов’язано з тим, що для розм’якшення кутикули і околоногтевых валиків потрібно виконати ванночку для рук і нігтів. Завдяки цьому процес видалення пройде легше, адже огрубіла тканина кутикули стане м’якше і як вдень.

Головні переваги класичного обрізного манікюру:

* Простота і швидкість виконання. Якщо у вас катастрофічно не вистачає часу, то варто замовити саме такий манікюр, адже для приведення рук в порядок достатньо всього декількох хвилин.
* Висока ефективність. Навіть якщо ваші руки дуже недоглянуті, і ви давно не приділяли увагу кутикули, від чого вона розрослася і огрубіла, класичний манікюр дозволить швидко все виправити надати рукам доглянутого вигляду.

Однак у даного манікюру є і свої недоліки:

* Головне, чим відрізняється класичний манікюр від європейського, і основний його недолік – це ризик пошкодження кутикули і підстави нігтя. При цьому з-за помилок майстри можуть виникнути задирки або борозни на нігтьової платівці від інструментів.
* При недотриманні стерильності виникає ризик занести інфекцію при зрізанні кутикули. Саме тому при виборі салону потрібно звертати увагу на рівень стерилізації інструментів, а також використовується для цього обладнання.
* Іноді з-за підрізання кутикули спостерігається її посилений зростання, що вимагає почастішання процедури обрізання.

Європейський манікюр та його особливості

Класичний та європейський манікюр виконуються з однією метою – додання нігтям доглянутого виду й краси. Але різниця між ними все-таки є. В принципі європейський манікюр також дозволяє за короткий проміжок часу отримати красиві доглянуті нігті. При цьому його ще називають сухим або необрізним.

Головна його відмінність від класичного манікюру полягає в тому, що для розм’якшення кутикули і полегшення її видалення використовується не розпарювання рук у ванночці, а спеціальний засіб – ремувер, яке дозволяє розм’якшити тканина кутикули. Ремувер – це спеціальне на основі фруктових кислот. Воно наноситься на кутикулу на пару хвилин. За цей час вона стає значно м’якшим.

Після закінчення цього часу кутикула легко відсувається апельсиновою паличкою і забирається. При цьому не потрібно використовувати ножиці, ні щипці. Навіть стара ороговіла кутикула після обробки цим засобом стає м’якішим і легко видаляється.

Переваги європейського манікюру:

* Швидкість і простота. Такий манікюр можна замовити тим жінкам, у яких дуже мало вільного часу і вони хочуть отримати красиві нігті за лічені хвилини.
* Достатня ефективність без ризику пошкодження кутикули і ложа нігтя. В цьому і полягає основна відмінність європейського манікюру від класичного обрізного.
* Не пред’являються строгі вимоги до стерильності інструментів, оскільки немає ризику пошкодження шкірних покривів.

Недоліки європейського манікюру:

* Ремувер дозволяє впоратися з кутикулою середнього ступеня огрубіння. Для дуже розрослися і ороговілих кутикул такої обробки буде недостатньо. У таких випадках більш ефективним буде звичайне розпарювання і обрізання.

Класичний та європейський манікюр: відмінності

Як бачите, обидва види манікюру мають дуже багато спільного. Обидва вони дозволяють за порівняно недовгий проміжок часу отримати красиві і доглянуті нігтики. При цьому ці види манікюру підходять як дівчатам, так і жінкам. Головне їх достоїнство – можливість швидко привести в порядок руки із запущеною кутикулою і недоглянутими нігтями.

Час, витрачений на проведення того й іншого манікюру, майже однакове. Так, хоч для класичного манікюру і доведеться розпарювати руки у ванночці, це не збільшить час його проведення в порівнянні з європейським манікюром, адже в останньому випадку це час піде на обробку кутикули ремувером.

Що стосується відмінностей, то їх декілька:

1. Класичний манікюр допоможе впоратися навіть з недоглянутими нігтями і загрубілі кутикулою. Тоді як європейський манікюр з використанням ремувера дозволяє прибрати кутикулу на нігтях з середньою щільністю кутикули.

2. Частота проведення манікюру при використанні ремувера і щипців відрізняється. Так, в першому випадку за рахунок впливу натуральних фруктових кислот знижується швидкість наростання кутикули, тому й обробляти її потрібно рідше. А при класичному обрізний манікюр зрізання кутикули може спровокувати її посилений зростання, що потребуватиме більш частого звернення в салон.

3. Різниця є і у вимогах гігієни. При класичному манікюрі дуже великий ризик занесення інфекції в ранки біля нігтя. Тому при такому манікюрі дуже важливо підтримувати стерильність інструментів. Європейський манікюр не призводить до пошкоджень шкіри, тому інфекція не може проникнути в тканини.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *