Чи впливає на вибір парфуму знак зодіаку

Коли ми обираємо для себе парфумерні засоби, ми орієнтуємося в більшій мірі на асоціативні реакції, вдихаючи аромат парфумів. І, як правило, в наших колекціях парфуму перебувають духи схожих пахощів з найменшими змінами нижніх нот аромату. Як відомо, парфум – один з найкращих подарунків близькій людині на який-небудь свято. Нам завжди хочеться зробити йому приємно, щоб подарунок сподобався обдаровуваному людині, але, на жаль, це не завжди виходить.Щоб хоч якось догодити в парфумі, можна скористатися деякими хитрощами, так наприклад, знаки зодіаку, за якими можна розгадати темперамент людини і підібрати для нього оптимальний варіант ароматних духів. Основним принципом поділу уподобань людини є класифікація за стихіями, які повною мірою характеризують його настрій і спосіб життя.

Екстравагантний аромат для людей вогняної стихії

Овни, Леви і Стрільці, знаки, які відносяться до стихії вогню, володіють особливим темпераментом. Вони не мають наміру підкорятися кому-небудь, саме тому для людей з такими знаками зодіаку краще всього підбирати чуттєві різкі аромати, які буквально врізаються в пам’ять людини. Їм притаманна енергія і життєва сила, а це значить, що пахощі ароматним хвойним деревом або нудотним мускусом – це найкращий варіант для них. Стихія вогню покликана бути владикою, так само як і люди, що володіють такими знаками. Це, насамперед керівники, які звикли звертати на себе увагу оточуючих.Збудливий парфум з елементами пачулі також порадують представників цією чарівною стихії.

Ніжні аромати для земних знаків зодіаку

Люди земної стихії, що носять знаки зодіаку, такі як: Козеріг, Тілець, Діва, віддають перевагу активному відпочинку, душевну романтику і самітність. Вони чудово поєднуються з ароматом прекрасною лаванди, навивающей розслаблення. У вихідні прогулянкові дні – це приголомшливий вибір парфуму, проте в робочий час представники цих чудових знаків дуже розважливі й холодні, а це значить, що для них прекрасним подарунком можуть стати парфуми з ніжним цитрусовим ароматом, не терпким, а м’яким, плавно вливающимся в повітря.Стихія землі – це творчість, і судячи за статистикою, люди мають знаки зодіаку цієї стихії – працьовиті і талановиті. Жінці, що займається яким-небудь ремеслом, ідеально підійде парфум з квітковим ароматом, наприклад, бузку або троянди.

Порадуйте милих дам повітряної стихії легким парфумом

Жінки, які були народжені під знаками зодіаку Терези, Водолій і Близнюки, дуже товариські. Їм нічого не варто завести розмову з незнайомою людиною, їх також важко збентежити або спровокувати на мовчання. Такий розкутий темперамент ідеально підкреслить парфум з ніжними нотками іланг-ілангу або легких квіткових ароматів. Стихія повітря – це нескінченні зміни в житті, зміна діяльності та скасування своїх інтересів. Прекрасним подарунком для людей такого характеру стане парфуми з ароматом цитрусових фруктів, що володіють різким ароматом.

Розкішний презент ароматних духів дамам стихії води

Дами, які мають знаками: Рак, Скорпіон, Риби – це по-справжньому флегматичні натури, звиклі мріяти і бути романтичною натурою. Вони звикли до спокійній обстановці, до тихого укладу життя і вони не мають наміру втрачати свій спокій. Унікальним поєднанням з такими людьми вважається парфум, що володіє легким, ніжним ароматом. Прекрасним прикладом таких духів стає парфуми з ароматом троянди, а також фруктових ароматів, наприклад, банани, манго, винограду і ін

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *