Чи варто робити корекцію брів самостійно? ..

Практично кожен день я стикаюся з найпоширенішою проблемою бровей- самостійної корекцією брів без необхідних знань, умінь і навичок.

Корекція брів в домашніх умовах, як правило, тягне за собою негативні наслідки … Сьогодні поговоримо про це!

Існує кілька правил при роботі з бровами, порушення яких тягне за собою певні наслідки. Я пропоную Вам дізнатися, як подібні ситуації бачить досвідчений майстер-бровіст.

ПРАВИЛО №1. Не нашкодь!

Не беріть в руки пінцет, якщо Ви не впевнені в тому, що зможете зробити корекцію брів правильно. Зіпсувати брови можна за кілька хвилин, а на їх відновлення буде потрібно кілька місяців. Варто зазначити, що для відновлення форми брів Вам буде необхідна допомога майстра-бровіста, послуги якого зажадають певних грошових витрат. Крім того, Вам доведеться підібрати відповідний догляд (масла, сироватки та ін.), Який також забере частину грошових коштів з Вашого бюджету. Будьте готові до того, що Вам доведеться доглядати за бровами кожен день (вранці і ввечері) протягом декількох місяців (як правило, не менше 3-6 місяців).

Якщо Вам не вдалося виконати правило №1, врахуйте, що правило №2 проігнорувати не вийде …

ПРАВИЛО №2. Не мають ілюзій!

Якщо форма брови сильно зіпсована, жодна разова процедура не допоможе їх привести в порядок на 100%!

Корекція брів (моделювання форми брів). За допомогою процедури корекції брів можна створити ідеальну форму брів, але лише в тому випадку, якщо вистачає волосків. Коли брову зіпсована, видалені потрібні волоски, процедура корекції брів може тільки зробити бровки трохи акуратніше. Неможливо змоделювати правильну красиву форму брів (зі збереженням потрібної ширини, довжини, вигину), якщо не вистачає волосків !!

Біотатуаж брів (забарвлення брів хною). На жаль, в Мінську майстра-бровісти зазвичай не попереджають своїх клієнтів про те, що процедура біотатуаж брів може зіграти з Вами злий жарт …

Біотатуаж бровей- чудовий спосіб швидкого перетворення брів, який дає можливість прокидатися вранці з красивими бровками протягом досить тривалого часу. Поки хна зберігається на поверхні шкіри, немає необхідності робити макіяж брів. Але якщо форма Ваших брів сильно зіпсована, якщо не вистачає великої кількості волосків, якщо є значні прогалини в брови, то потрібно бути готовим до того, що неминуче доведеться зіткнутися з новою проблемою …

Хна «йде» з брів в 2 етапи: через 10-14 днів вона «змивається» з поверхні шкіри, після чого залишаються пофарбованими волоски ще протягом місяця. У ситуації, коли волоски забарвлені, а поверхня шкіри не пофарбована, стають дуже помітні всі проблеми брів: різна форма, всі прогалини, різна ширина і довжина брів, різниця по висоті, різні вигини брови … Наявні проблеми починають так сильно кидатися в очі, що візуально стан брів після фарбування буде гірше, ніж до неї.

Я завжди попереджаю клієнтів про таку особливість поведінки хни, часто відмовляю від виконання процедури біотатуаж, якщо поточний стан брів не дозволяє добитися ідеального результату. Я хочу, щоб Ви розуміли, що якщо я не рекомендую Вам виконувати ту чи іншу процедуру для брів, значить висока ймовірність того, що результат може відрізнятися від очікуваного.

Забарвлення брів фарбою. За допомогою професійної фарби брови можуть відмінно виглядати протягом 6 тижнів! Але якщо форма брів сильно зіпсована, після виконання процедури забарвлення брів Ви отримаєте такий же результат, як описаний в пункті про біотатуаж брів. Тобто забарвлення підкреслить всі поточні проблеми брів, зробить їх більш помітними для Вас і для оточуючих людей.

Мікроблейдінг брів і татуаж брів. Дізнатися про процедуру мікроблейдінга брів можна тут. Скажу Вам тільки наступне … Повірте, за 10 років роботи в якості майстра-бровіста я бачила дуже багато брів в різному стані, в тому числі з татуажем і мікроблейдінгом. З упевненістю можу сказати, що немає нічого кращого і красивіше природної натуральної брови !! Ніколи мікроблейдінг або татуаж не зможе надати бровам справді натуральний вигляд! До слова сказати, практично по всіх випадках можна відновити брови природним шляхом!

ПРАВИЛО №3. НЕ ВПЕВНЕНІ В ТОМУ, ЩО ВИ ЗДАТНІ ПРИЗВЕСТИ ДО ПОРЯДКУ БРОВИ самостійно-звернутися до професіоналів!

Дорогі мої дівчатка, я прекрасно розумію, що в даний час існує серйозна проблема при співробітництві майстра і клієнта: майстри не хочуть ділитися інформацією, особливо безкоштовно. Я противник такого підходу!

Мені дуже важливо, щоб Ви розуміли, що своєчасне звернення до професійного бровісту вбереже Вас від зіпсованих брів, а також необхідності витрачати час і кошти на догляд для брів протягом декількох місяців.

Крім того, я пропоную Вам можливість отримати безкоштовну онлайн-консультацію, задати абсолютно будь-які питання з приводу догляду за бровами, з приводу необхідності виконання тих чи інших процедур. Я завжди рекомендую тільки дійсно необхідні Вашим брів процедури і ніколи не нав’язую непотрібних послуг.

Якщо Ваші брови вимагають відновлення, я пропоную Вам ознайомитися з інформацією про повне відновлення брів природним шляхом.

Якщо Вам потрібно моделювання правильної гарної форми брів, я допоможу Вам досягти бажаного результату! Якщо у Вас немає можливості підтримувати форму брів в ідеальному стані з моєю допомогою, я підкажу, як правильно доглядати за бровами, щоб не зіпсувати вже створену форму. Варто також відзначити, що я ще жодного разу нікому не відмовила в рекомендаціях щодо самостійного фарбування брів фарбою або хною.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *