Чи можна змішувати кілька парфумів в один флакон для подальшого використання

Захоплюючись парфумерією, виникає питання: чи можна змішувати кілька парфумів в один флакон для подальшого використання, і що може вийти при змішуванні. Щоб уникнути можливих наслідків, давайте спробуємо розібратися в цієї цікавої дилемі.

Для початку варто зауважити, що кожен аромат складається з верхніх, нижніх і основних ноток, які містять у собі певні компоненти. І якщо ви зібралися змішувати речовини, що знаходяться тільки у верхній або нижній нотки, то отриманий аромат може стати психотропною розчином. При неправильному змішуванні духи можуть викликати головний біль, нудоту і просто фізичну слабкість. Крім цього, парфуми, змішані в неправильних пропорціях часто дають неприємні смороду, або надмірно терпкі аромати, дурманні свідомість людини.

Як правильно змішувати парфуми

При великому списку недоліків змішування ароматів, в парфумерії все ж існує така технологія. Хоча жінки змішують духи в цілях економії або для отримання нових ароматів. Для парфумерних змішувань існує спеціальна таблиця, яка поділена на сегменти. Вона містить абсолютно всі аромати й компоненти парфумів, поділяючи їх на верхні і нижні ноти парфуму. Завдяки такій таблиці підбирається найкращі поєднання ароматів. Якщо говорити про класифікацію поєднань, то вони поділяються на мажорні і мінорні.Мажорні включають в себе різкі терпкі запахи, які діють на підсвідомість людини, парфуми з феромонами. Мінорні ж навпаки, діють як релаксаційний парфум, розслабляючий жінку або чоловіка.

Крім цього, категорично забороняється змішувати духи різних кольорів, так як колір парфуму утворюють хімічні барвники, а при змішуванні можуть вийти речовини, що викликають алергію тіла. Також до компонентів, які не рекомендується змішувати належать цитрусові і фужерні аромати. Їх не можна співставляти з притарным сандалом і іланг-іланг.

Деякі тонкощі змішування духів

Бажаючи змішати аромати парфумів, варто згадати, що духи можуть бути не тільки рідкими, але і твердими, які, до речі, користуються популярністю серед жінок не менше, ніж туалетна вода. Дуже цікавий факт полягає в тому, що тверді духи набагато простіше змішати, адже пропорції тут обчислюються не у краплях, а в грамах пилоподібних фракціях. До того ж тверді духи володіють більшою стійкістю і довго використовуються.

Говорячи про змішування простих рідких духів, необхідно запам’ятати, що краплі парфумів зливаються в чистий продезінфікований флакон, попередньо оглянутий на якість герметичності.

В основі найкраще використовувати ефірні масла, які теж мають особливий приємний аромат. Ефірної олії в вашому майбутньому парфум має в співвідношенні 60%, решта 40% повинні складати вибрані вами аромати й парфуми.

Після вибору парфумів згідно з сегментною таблиці і відповідно ноток, їх чистою піпеткою (кожний аромат в окремо, кладеться чистими приладами) зливають у флакон. Далі ємність з отриманим парфумом, щільно закривається і збовтується, після чого її слід поставити в тепле сухе місце на кілька діб. При відкриванні духів, не вдихайте аромат відразу, потримайте кришку відкритому стані протягом декількох хвилин, щоб духи змішалися з повітрям. Нанесіть парфуми на зап’ясті і перевірте їх на можливу алергічну реакцію.Якщо парфуми пройшли всі випробування, тоді сміливо наносите їх на тіло і радуйте оточуючих новим ексклюзивним ароматом.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *