Чи існують відмінності між парфумерією для блондинок і брюнеток

Кожна жінка незалежно від віку і способу намагається підібрати для себе ідеальний парфум, який підкреслить її переваги і, часом, приховає деякі недоліки. Тому у створенні парфумерії існує багато тонкощів, які розділяють духи по різним стилям і компонентів. До однієї з таких класифікацій відноситься парфум за кольором волосся. Хоча створюючи парфуми для брюнеток чи блондинок, парфумери, перш за все, керуються характерними особливостями представниць яскравих кольорів волосся, перетворюючи квіткові і трав’янисті в розкішні аромати пахощів.

Аромати парфумерії для блондинок

Прийнято вважати, що блондинка – це тендітна ніжна леді, яка веде легкий безтурботний спосіб життя. Спираючись на цю думку, парфумерія для блондинок створюється з особливим трепетом, включаючи до складу ніжні нотки пахощів квіткових композицій, чарівних увагу оточуючих легкістю і жіночністю. До таких квітковим ароматам можна віднести солодкий жасмин, в чудовому поєднанні з м’яким мускусом.Веселим представницям кольору волосся блонді рекомендується використовувати парфуми з ароматом бергамоту, так як такий аромат позитивно впливає на настрій людини і дарує своїй господині чудовий шарм, від якого чоловіки «сходять з розуму» і просто закохуються в сліпучу красуню. Необхідно враховувати, що парфуми з ароматом збудливого бергамоту варто наносити на вечірній наряд, наприклад, коктейльне плаття темних відтінків або костюм, акуратно облягаючий витончену фігуру дами.

Аромати парфумерії для брюнеток

На відміну від блондинок, образ брюнетки дуже добре підходить для жінок з твердим характером, які звикли добиватися наміченої мети, пройшовши через всі перешкоди. А значить, пахнути така бізнес-леді повинна більш різкими і терпкими пахощами. Унікальними прикладами такого парфуму є цитрусові аромати, з додаванням легкої гіркуватості. Чудовим компонентом представлених духів стає ніжний запах троянди, який ретельно «розмішує» притарность цитрусових фруктів і надає жінці розкішний спосіб.Не менш цікавим парфумом для жінок, що володіють темним волоссям, є духи з ароматом пекучої ванілі, який акуратно поєднується з інтригуючою конвалією або стриманим трав’янистим ароматом. Цікавим фактом, зафіксованим творцями парфуму, стало те, що жінки, забарвлені в темний колір волосся, менш схильні до зваблення і до флірту, а значить для таких дам варто виробляти парфум з елементами афродизіаків. Затятим представником таких парфумів з феромонами вважаються аромати пачулі, іланг-ілангу гармонійно поєднуються з рослинними компонентами.Дивно те, що така парфумерія легко сприймається оточуючими і викликає захват і захоплення, сподвигая чоловічу половину людства говорити приємні компліменти в сторону витонченої брюнетки.

Гармонійний парфуми для блондинок і брюнеток

Який би колір волосся не прикрашав жінку, потрібно пам’ятати одне, парфум слід підбирати за її настроєм, енергійності і просто характером. Адже багато блондинки спочатку народжувалися дівчатками з темним волоссям, а значить, характер у них так і залишиться прямолінійним і більш жорстким. Тому перефарбувавшись у світловолосу красуню, не треба з величезним запалом наслідувати образ білявої принцеси, не задумывавшейся про складні принципах життя. Досить створити такий образ модним одягом з розкішними аксесуарами.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *