Б’юті-тренд: увагу на брови

Густі брови — тренд Лондонського тижня моди.

Вони роблять образ більш впевненим і рішучим. Нового віянню сміливо йдуть моделі і голлівудські знаменитості.

Якщо і ви хочете оновити імідж, візажисти підготували кілька порад. 1 2 3 … 9 Кара Делевінь Мода на густі соболині брови знову повертається восени, але не тільки на подіуми, а й в життя. Так що власниць таких багатств вже зараз можна вважати законодательницами нового тренда.

До них відносяться моделі Кара Делевінь, Агнесс Дейн і Наталія Водянова, а також актриси Кіра Найтлі і Руні Мара. Як зробити натуральний макіяж: радить Алекса Чанг Топ-5 стійких помад і блисків для губ Візажист Ліза Поттер-Діксон, що працює на модних показах в Лондоні, вважає ідеальною форму брів Кари Делевінь. Вона розповіла, що потрібно зробити, щоб домогтися схожого результату. «Щоб зробити брови густими, досить лише пару місяців не вискубувати їх», — радить Поттер-Діксон. Якщо ж потрібно поправити форму, Лара рекомендує робити це акуратно, не зачіпаючи природну лінію брів.

Також візажист радить, не боячись, використовувати спеціальні засоби для зростання брів і щодня втирати по краплині поживне масло. Що стосується макіяжу, брови, вії і волосся не повинні конкурувати за кольором — мода на натуральність і раніше актуальна

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *