Б’юті-тренд: прямі брови

Вчимося «носити» новий б’юті-тренд — прямі брови!

Широкі темні брови зі зламом довго правили балом! Настала епоха нової форми брів — абсолютно прямих і світлих!

Як довго триватиме ця мода — ми не знаємо. Зате знаємо, як створити їх і на кого рівнятися.

Вся необхідна інформація в цьому матеріалі.Мода на абсолютно прямі світлі брови прийшла до нас не з Заходу. На цей раз брови Кім Кардашьян і Кари Делевінь «поступилися» брів звичайних кореянок. Тепер «нові» брови встали в один ряд з ВВ-кремом, равликову відходом, тканинними масками і тюбиками помади у формі мімімішних панд.

Любов до прямих брів у кореянок обумовлена ​​природними особливостями: через специфічний будови століття, несхожого на європейське, брови не можуть сформувати виражену арку і тому ростуть прямо.

Азіатські жінки за менталітетом більш м’які і жіночні західних. Світлі прямі брови як раз підтримують м’якість образу.

Зрештою, прямі брови роблять особу більш молодим: згадайте себе в юності ще до використання пінцета — їх вигин якщо і був, то майже непомітний.

Така мила особливість кореянок «носити» прямі світлі брови залишилася б непоміченою, які не зверни на них уваги відомі візажисти.

На показі круїзної колекції Dior 2016 візажист Пітер Філіпс зупинився на природних образах, тим самим продовживши тенденцію «макіяж без макіяжу». Природні брови без натяку на корекцію ідеально вписалися в цей образ. Саме тому візажист використовував м’який олівець, яким повністю зафарбував вигин брів.

Інший візажист Лінда Кантелло на 40-річчя бренду Giorgio Armani, арт-директором якого вона є, створила на обличчях моделей макіяж в стилі «smoky-nude». В цьому випадку чітко промальовані брови були б невідповідним і виділяється із загальної концепції макіяжу елементом. Тому Лінда просто намалювала м’яку лінію надбрівної дуги.

Якщо відійти від кілька неносібельних подіумних варіантів макіяжу, і звернути увагу на образи зірок, то і тут можна знайти чимало прикладів.

Кіра Найтлі, Емма Уотсон і Кендалл Дженнер давно є власницями прямих брів. Правда, їх відтінок темніше, ніж потрібно, зате форма — сама зразкова!

Візажисти радять «носити» прямі брови власницям витягнутого овалу і дівчатам з дрібними рисами обличчя. Для всіх інших брови прямої форми будуть важкуваті.

Якщо ви все ж налаштовані рішуче, то зверніть увагу на зірок: у Кіри Найтлі, наприклад, квадратна форма обличчя і досить великі риси. Тому і брови у неї не зовсім прямі, а з ледь помітним вигином.

Для створення прямих брів вам буде потрібно цілий арсенал косметичних засобів.

Кореянки використовують спеціальні бритви для корекції брів. Варто перейняти їх досвід.

Для зручності можна також скористатися спеціальним трафаретом, по якому легше створити прямі брови.

Спочатку візьміть пінцет і видаліть всі зайві волоски навколо брів. Потім, озброївшись бритвою для брів, видаліть всі непотрібні волоски, які створюють вигин. Якщо в перший раз використовувати бритву страшно, то скористайтеся трафаретом. Прикладіть його до брови, окресліть її білим олівцем. Потім збрийте все, що знаходиться за кордоном олівцевої лінії

Забудьте правило, що брови брюнеток повинні бути на тон світліше коренів волосся, а брови блондинок — на тон темніше.

Корейські б’юті-блогери пропонують освітлювати брови на 2-3 відтінки! Але ми знаємо, що волосся азіаток мають темно-коричневий, чорний і синьо-чорний відтінок. Тому для них освітлення брів на 2-3 відтінки цілком доречно.

А середньоєвропейським блондинкам краще не захоплюватися з висвітленням, а вибрати світло-коричневий відтінок.

Рекомендуємо переглянути майстер клас
https://www.youtube.com/watch?v=WggssjiJLNs

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *