Біо-товари бережуть здоров’я і красу

Як не крути, а наша країна переживає зараз важкі часи, і доводиться економити буквально на всьому.

Але факт залишається фактом: на красу, здоров’я і молодості економити не можна, адже їх нам потім, коли налагодитися економічна ситуація, вже ніхто не поверне. Але вихід є – органічна косметика по догляду за шкірою і волоссям для всієї родини від німецького бренду SANTE.

Це сертифікована натуральна косметика з екологічно чистих природних компонентів за доступною ціною.

Від мас-маркету до органіці

Косметика SANTE була розроблена «LOGOCOS Naturkosmetik AG» – лабораторією розвитку і нововведень іменитої німецької косметичної компанії.
Бренд SANTE покликаний зробити якісну натуральну косметику доступною для кожної людини. Просто кажучи, якщо ти давно знаєш про унікальних чудесні властивості органічної косметики, але через сформованого стереотипу про дорожнечу біо-коштів і за звичкою користуєшся продукцією мас-маркету, то SANTE створили спеціально для тебе і твоєї родини!
Так, звичайно косметичні гіганти старанно піклуються тільки про дівчат. А ось у SANTE є спеціальна велика лінія для всієї родини – «Family». Це інноваційні шампуні і гелі для душу, які розроблені таким чином, що корисні і для дитини, і для дорослого. Як практичний бонус – «сімейні упаковки по 500 і 950 мл. А це більше, ніж 50% економії!

Обережно: не плутай справжній натурпродукт з його аналогом просто в «зеленій одежі»

Природність і натуральність зараз в моді. І багато торгові марки різного плану цим користуються, обіцяючи в рекламі направити всі сили природи на роботу над твоєю красою. Але, як правило, за такими гучними словами ховаються товари, в яких природні компоненти – це лише мізерні відсотки в складі. Тому, щоб не бути обманутою, шукай докази. Як?
  • Перевіряй склад продуктів. У натуральній косметиці немає SLS, парабенів, парафінів, силіконів і так далі за списком хімічних речовин з незрозумілими назвами. А також біо-косметики немає штучних барвників, консервантів та ароматизаторів.
  • Склад натуральної косметики – це екстракти рослин, що виросли в природі або на спеціальних екологічно чистих територіях.
  • Наявність біо-сертифікатів міжнародного стандарту «NaTrue» і «BDIH».

Портал нешкідливою косметики — Ознайомся!

SANTE та інші види справжньої органічної продукції можна придбати на порталі «BIORGANICua»«. І це не тільки косметика, але і товари для дому. Команда інтернет-магазину подбала про те, щоб дати можливість всім створити навколо себе «чисту та здорову атмосферу». А тим самим проявити турботу про себе, про своїх рідних і близьких

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *