Білий місячний манікюр, чорний, червоний

Неважливо, який місячний манікюр, білий, чорний або червоний ви збираєтеся виконати або замовити. Безліч ідей, а також рекомендацій по дизайну з нашої статті стануть вам у нагоді.

Білий місячний манікюр

Такий вид манікюру можна назвати французьким манікюром навпаки. Адже саме йому властиво виділяти лінію посмішки білим кольором. Тільки в місячному манікюрі лінія посмішки малюється не на кінчику нігтя, а у лунки. Хоча не виключений і варіант місячного французького манікюру, при якому лінія посмішки наноситься і на кінчик нігтя, і на лунку.

Як правило, з білим лаком до такого манікюру ідеально комбінуються лаки пастельних природних кольорів. Так, в якості основного фону може використовуватися лак рожевого, бежевого або тілесного кольору. Не виключено і використання прозорого лаку. Хоча в цьому випадку він наноситься на зону лунки, а весь ніготь фарбується в білий або молочний колір слонової кістки.

Сам по собі білий місячний манікюр виглядає дуже стримано і елегантно. Він може підійти під різні випадки. Наприклад, класичний білий місячний манікюр можна використовувати на ділових зустрічах і на роботі, такий же манікюр з різними видами декорування блискітками, стразами, об’ємними квітами і фольгою ідеально підійде до весільного вбрання нареченої, а скромний манікюр з непомітним грайливим квіточкою буде гармонійно поєднуватися з образом юної дівчини.

Варіанти виконання

Який би колір ви не вибрали для виконання місячного манікюру, існує кілька способів його реалізації:

* Манікюр, виконується за допомогою самоклеючих трафаретів різної форми. Вони можуть бути у вигляді півмісяця, V-образні або круглі.
* Іноді зона лунки оформляється фольгою. При цьому наклейка з фольги також може мати саму різну форму: напівкруглу або у вигляді півмісяця.
* Також при промальовуванні лінії посмішки може використовуватися тоненька пензлик.

Червоно-білий місячний манікюр

Місячний манікюр з використанням червоного і білого лаку не перестає користуватися популярністю і причин цьому декілька:

* Існує безліч різних відтінків червоного, з допомогою яких можна створювати манікюр по різному нагоди.

* Використання насиченого червоного кольору дозволять домогтися зорового зменшення нігтьової пластини.

* Такі кольори дуже гармонійно виглядають на нігтях короткої та середньої довжини.

* Звичайний червоний колір виглядає абсолютно по-різному при використанні різної текстури лаку. Комбінуючи матові і глянсові поверхні червоного кольору, можна отримати елегантний і неординарний манікюр.

* На червоному тлі дуже красиво виглядають прикраси з квітів, розпису золотом, стразів і орнаментів.

Ідеї червоно-білого місячного манікюру:

1. Класичний варіант – фарбування нігтьової пластини в насичений червоний колір, а лунки нігтя в білий. Якщо використовувати більш світлий теплий червоний, а замість білосніжного кольору взяти білий або молочний колір слонової кістки, то вийде дуже вишуканий елегантний манікюр на всі випадки життя.

2. Не менш елегантно виглядає місячний манікюр з лункою V-подібної форми. Доповнити та урізноманітнити такий дизайн нігтів можна за допомогою смужки з фольги, стразами або блискітками.

3. Одна з варіацій французького манікюру – це нейл-арт з лункою і лінією посмішки на кінчику нігтя, які виконуються білим лаком. Такий манікюр цікаво виглядає на коротких нігтях і при середній довжині нігтьової пластинки.

4. Не рідко зона лунки оформляється фольгою. При цьому її форма повинна бути не круглої, як при класичному місячному манікюрі, а вигнутою формою основи нігтя і трохи загнутою з боків.

5. Дуже красиво виглядає червоно-білий місячний манікюр, прикрашений стразами, фольгою, блискітками або об’ємними квітами.

Місячний манікюр: червоний і чорний лак

Використовуючи червоний і чорний лак, можна створити не менш цікавий і ефектний місячний манікюр. Варіанти використання лаку такі ж, як і при застосуванні поєднання червоного з білим. Однак використання двох насичених кольорів вимагає більш ретельного і правильного нанесення лакового складу. Те ж саме можна сказати і про червоний місячний манікюр за допомогою лаку шелак.

Для створення манікюру можна використовувати одну із запропонованих нижче технік:

1. Місячний манікюр за допомогою трафарету виконується в кілька етапів:

* Нігті готуються до манікюру: знімається старий лак, обробляється кутикула, нігтя надається бажана форма. На нігтьові пластинки наноситься базове покриття.
* Далі на всю нігтьову пластину наноситься лак червоного кольору. Він повинен повністю просохнути. Якщо виконується манікюр шелак, то нігті сушаться під УФ-лампою.
* Потім в районі лунки клеїться трафарет. При цьому може використовуватися круглий, V-подібний або перевернутий трафарет. Іноді одночасно з лункою трафарет клеїться і на кінчик нігтя.
* Відокремлені трафаретом лунки і кінчики нігтя фарбуються в чорний колір.
* Трафарет видаляється після повного висихання лаку.
* Потім на нігтьові пластини наноситься закріплює прозоре покриття.

2. Для виконання місячного манікюру з фольгою потрібно виконати наступне:

* Спочатку нігті готуються так само, як описано вище.
* Потім на всю нігтьову пластину наноситься лак, обраного кольору. Він повинен повністю висохнути.
* Після цього в тому місці, де буде лунка або лінія посмішки наноситься клей для переказний фольги.
* На нанесений клей накладаються заздалегідь підготовлені і нарзан шматочки переказний фольги матовою стороною вниз.
* Потім фольга щільно притискають до нігтя і зривається різким рухом. У підсумку на нігті залишається кольорова смуга з фольги.
* Зверху ніготь покривається топовим засобом і просушується.

3. Щоб виконати такий манікюр за допомогою пензлика, досить нанести основний колір на весь ніготь. Потім за допомогою тоненького пензлика вимальовується лінія посмішки лаком контрастного кольору.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *