Баклажановий колір в манікюрі

Дуже привабливо виглядає на нігтях манікюр кольору баклажан. Він помітно виділяється серед модних кольорів. Насичений розкішний баклажан додає загадковість, привабливість нігтям різної довжини і практично будь-яким рук.

Баклажановий колір використовується без обмежень, а популярним він став в манікюрі з початку поточного року. Досі особливо поширений гель-лаків баклажан (стиль «котяче око»). Хоча манікюр з баклажанным відтінком вважається ефектним в різних варіантах.

Кому підходить ↑

Вибір кольору манікюрного покриття нігтів завжди актуальне. Зазвичай в таких випадках виходять з кольору сукні або помади, деякі вибирають колір в тон сумочки. Останнім часом до цих загальноприйнятим правилам додають стиль, а також модель сукні.

Приміром, стилісти радять поєднувати насичений баклажановий колір в манікюрі з витонченим мереживом на одязі. Такий відтінок виключить манірність, додасть мереживним мотивами особливу елегантність.

Взагалі, кажучи, про це кольорі, найчастіше згадують саме ідентичний колір європейського баклажана, так як в різних країнах колір цього відомого овоча різниться від індиго до майже білого. Більшість людей при слові «баклажановий» згадують про темні відтінки фіолетового, коричнево-фіолетового. Багато хто вважає його складним кольором, але практично всі визнають його благородність і стверджують, що він надає якусь таємничість, а також нотку аристократизму.

Любителям темних холодних кольорів косметологи радять використовувати в дизайні манікюру глибокий баклажан. В порівнянні з чорним він виглядає більш виграшно і цікавіше. Ну а звичний фіолетовий після нього здається занадто неспокійним і невгамовним.

Вважається, що глибокий баклажановий колір разом з відтінками фіолетового більше всього підходить творчим натурам, людям з витонченим сприйняттям. До них відносять маркетологів, фотографів, інших спеціалістів таких професій. Цей колір покликаний заспокійливо діяти на надмірно емоційних людей. Баклажан по-своєму універсальний: він гармонійно вписується в діловий, спортивний, вінтажний стиль, а також міський шик.

Баклажановий зберігає нейтралітет і зараховується часом до базових кольорів. Вважається, що він підходить жінкам будь-якої комплекції і зростання, крім власниць білосніжної шкіри. Дизайн може включати поєднання баклажана з будь-якими яскравими, а також приглушеними або світлими кольорами.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *