Апаратний педикюр

Апаратний педикюр, як спосіб догляду за ногами, родом з Німеччини. Саме там придумали спеціальний апарат, за допомогою якого обробляється стопа, пізніше механічний педикюр поширився на інші країни світу, в тому числі, з’явився і в Росії.

Картинки по запросу Аппаратный педикюр

Апаратний педикюр робиться спеціальною електричною машиною з різними насадками. Обертова головка апарату зрізає верхній ороговілий шар шкіри швидко, ефективно і безболісно. Тому такий метод просто незамінний для комфортного видалення натоптишів і мозолів, а також лікування врослих нігтів і тріщин. Вигоди апаратного педикюру особливо помітні на запущених ногах, коли потрібно багато роботи і механічна насадка виявляється продуктивніше ручного інструменту.

Порядок проведення апаратного педикюру:

Обробка стоп дезинфікуючим розчином.
Пом’якшення шкіри за допомогою спеціальних препаратів.
Видалення натоптишів, мозолів, врослих нігтів і інших проблем спеціальними насадками.
Обробка кутикули і форми нігтів.
Масаж стоп і обробка їх кремом.
Нанесення декоративного лаку на нігті.
Апаратний педикюр може використовуватися під час spa-педикюру, одночасно з розслаблюючими і оздоровчими процедурами.

Переваги апаратного педикюру

Апаратний педикюр виявляється єдиним способом, з допомогою якого можна обробити ноги хворим на цукровий діабет. Проблема полягає в тому, що у них знижена чутливість тканин стопи — класичним обрізним педикюром можна випадково нанести глибоку рану. А апаратний педикюр поріз зробити не може, насадка приладу не має травмоопасность ріжучого інструменту.

Апаратний педикюр дуже зручний для обробки важкодоступних місць, з допомогою шліфувальних насадок легко можна обробити стопу між пальцями, вручну це було б набагато важче.

Апаратний педикюр робиться «посуху» без використання води. Відсутність вологи виключає можливість поширення грибкової інфекції. Попереднє розм’якшення інших неприємних речей проводиться кремами і мазями із спеціальним складом.

Апаратний педикюр не дратує шкіру — мозолі і натоптиші не зрізаються, а акуратно сошлифовываются без нанесення травм мікропорізів. Немає болю, немає небезпеки інфікування ран.

Дрібнозернисті насадки дозволяють видаляти невеликі нарости і тріщини, що майже неможливо зробити іншими засобами, апаратний педикюр робить шкіру м’якшою і еластичнішою.

Видалення мозолів відбувається без пошкодження сусідніх здорових тканин, адже вона не вирізається, а акуратно висвердлюється буром на довжину кореня.

Апаратний педикюр потрібно робити рідше, ніж класичний. Видалення ороговілих шарів шкіри шліфуванням не викликає у неї посиленої регенерації.

Недоліки апаратного педикюру

М’якість апаратного педикюру перетворюється в недолік, коли треба видалити застарілі освіти на стопі, за один сеанс їх не видалити, тому доводиться ліквідовувати проблему в декілька заходів.

Апаратний педикюр може не підійти людям з тонкою і ослабленою нігтьової пластиною.

Рекомендуємо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *