Апаратний манікюр: відгуки

Вивчивши відгуки про апаратний манікюр, ви, безсумнівно, захочете замовити таку процедуру, адже у неї є маса переваг, а результат такого манікюру – це красиві доглянуті руки і нігті за короткий проміжок часу.

Особливості процедури

Апаратний манікюр робиться на абсолютно сухих руках без попередніх распаривающих ванночок. При цьому навіть перед походом до майстра не варто займатися пранням, прибиранням, мити посуд або приймати ванну, адже шкіра може стати надмірно зволоженою.

З назви методу можна зрозуміти, що процедура виконується з використанням спеціального агрегату, до якого в комплекті йдуть різні насадки. За допомогою апаратного манікюру вдається вирішити такі проблеми рук і нігтів:

* Якщо у вас дуже швидко наростає кутикула, то метод підходить для її видалення.

* Апаратний догляд дозволяє відкоригувати форму нігтьової пластини перед її нарощуванням або для отримання ідеального френча.

* При нерівній поверхні нігтьової пластини, наявності борозенок з допомогою приладу і насадок вдається вирівняти її поверхню.

* З допомогою фрези можна позбутися від мозолів і натоптишів на ногах, а також від загрубілої шкіри на руках.

* Даний метод підходить власницям сухої шкіри рук.

* Якщо у вас ламкі нігті або м’які нігті, то апаратний манікюр поверне їм ідеальний вигляд.

* Якщо кровоносні судини у вас розташовані близько до поверхні шкіри, то даний метод є найбільш підходящим способом догляду, оскільки повністю виключає ризик травмування шкіри.

Переваги і недоліки

Щоб зрозуміти, чи варто робити апаратний манікюр, недостатньо тільки вивчити відгуки, необхідно ознайомитися з усіма перевагами і недоліками даного методу. Так, до плюсів цієї процедури можна віднести наступне:

* Це найбільш безпечний вид манікюру, оскільки повністю виключена ймовірність травмування нігтьової поверхні і шкіри навколо неї. Так само немає ймовірності занесення інфекції.

* Оскільки метод виконується без попередніх ванночок і будь-якого використання води, повністю виключена ймовірність передачі грибкової та іншої інфекції.

* Даний вид манікюру передбачає щадну обробку кутикули, оскільки ніякі ріжучі інструменти не використовуються. Це дозволяє отримати доглянуті руки і акуратний манікюр без ризику занесення інфекції.

* Даний метод гарантує зниження швидкості відростання кутикули. Це дозволяє скоротити частоту відвідування салону і заощадити ваші гроші.

Незважаючи на такий великий перелік переваг, не можна не згадати про недоліки даного методу:

* Процедура апаратного манікюру не може використовуватися на дуже запущених нігтях і при сильно огрубілою шкірі рук.
* Даний метод не дозволяє так добре видалити разросшуюся загрубевшую кутикулу, як обрізний манікюр.
* Якщо у вас дуже тонкі нігтьові пластинки, то метод можна використовувати з-за високої ймовірності її пошкодження.

Відгуки про апаратний манікюр

У мережі можна знайти безліч відгуків про апаратне манікюрі. У більшості своїй вони позитивні:

1. Аліна: «… Я вже давно стала робити не обрізний, а апаратний манікюр, і дуже ним задоволена. Ніяких порізів і подряпин немає, ризик отримати травму під час манікюру мінімальний. І найголовніше – після такого манікюру кутикула відростає набагато повільніше і не так сильна розростається…».

2. Ольга: «… Я просто в захваті! За такий короткий час виходить чудовий манікюр і це без ризику травм і болю. Тепер я завжди буду використовувати тільки апаратний манікюр. І при цьому часу на манікюр витрачається в три рази менше, ніж при класичному обрізний…».

3. Олена: «… Я вибрала такий манікюр, тому що не потрібно робити жодних ванночки і розпарювати руки. При цьому кутикула видаляються дуже дбайливо і щадяще, що виключає всякі неприємні відчуття під час процедури. Тепер кутикула стала відростати набагато довше, тому я можу заощадити гроші на походи в салон…».

4. Яся: «… Мені апаратний манікюр порадила травня майстер, сказавши, що для моєї сухої шкіри рук – це найкращий варіант догляду. І вона була права. Вся процедура займає кілька хвилин, нічого не потрібно розпарювати. До того ж я помітила поліпшення стану нігтів після апаратного манікюру. Вони стали не такі ламкі і менше шаруються…».

Особливості апаратного манікюру

Звичайно, даний вид манікюру краще замовити в салоні, але деякі секрети його виконання ми розкриємо вам:

* Процедура повинна проводитися на сухій шкірі рук, тому перед походом в салон, варто виключити будь-які мокрі процедури.

* Майстер повинен тримати насадку приладу під кутом в 45 градусів до поверхні нігтьової пластини.

* Всі рухи повинні бути спрямовані від країв до центру нігтя.

* Навіть якщо на нігті не було лаку, то перед процедурою його потрібно знежирити за допомогою засобу для зняття лаку (тільки не на основі ацетону).

* Перед видаленням кутикули її можна пом’якшити за допомогою ремувера, а потім відсунути паличкою або видалити за допомогою насадки до приладу.

* За допомогою керамічної конусоподібної насадки обробляються околоногтевые зони і кутикула.

* Для грубих шкірних покривів використовується алмазна куляста насадка.

* Велика керамічна насадка дозволяє впоратися з мозолями і наростами.

* Поліровка нігтя виконується силіконової або фетровому насадкою.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *