7 способів відрізнити оригінальні парфуми від підробки

7 способів відрізнити оригінальні парфуми від підробки

Парфуми в наші дні підробляється частіше, ніж в будь-яка інша косметична продукція. І не дивно, адже саме на парфумах дівчата економити не звикли! Навіть якщо ти ніколи не купуєш парфуми в кіоску біля метро, ​​ризик «нарватися» на підробку є навіть у великих магазинах. Розповідаємо, як відрізнити оригінал від неякісної репліки на прикладі парфумів gucci flora
Як відрізнити оригінальні парфуми від підробки


1. Перевір целофанову упаковку
Целофановій упаковці найчастіше видає підробку, так що починати ревізію потрібно саме з неї. Оригінальні аромати ніколи не заклеюють целофан за допомогою клею, це завжди робиться термометодом (нагріванням), а значить, шов буде ідеально рівним. Зверху або знизу коробочки повинен бути прямокутний або круглий штамп у вигляді наклейки.

2. Штрих-код
Далі дивись на штрих-код: він повинен збігатися зі штрих-кодом країни, де зроблені духи. Зверни увагу, що справжній французький парфум ніколи не розливають «за ліцензією» де-небудь в Китаї або Бангладеші. Якщо при покупці одягу це цілком закономірно, то з духами так не буває: французькі аромати розливають по Франції.

Отже, корисно знати перші цифри штрих-кодів основних країн-виробників: Франція — 30-37, Італія 80-83, Великобританія — 50, Німеччина — 400-440, Іспанія — 84, США і Канада — 00-09.

3. Серійний номер партії
Як відрізнити оригінальні парфуми? На дні справжнього флакона завжди є тонка прозора наклейка, на якій написано щось на кшталт «Eau de Toilette, 50 ml», і там же — серійний номер партії. Залежно від бренду він може складатися з декількох цифр або цифр і букв. Такий же номер повинен стояти і на картонній упаковці. У оригінальних парфумів ці цифри завжди збігаються.

4. Картон всередині коробки
Підроблені духи так само може видати картонне вміст коробочки. Зазвичай у цій парфумерії є якийсь «каркас», будь то картон або пластик, щоб пляшечка не гриміло і не бовталася в коробці. На цій «дрібниці» виробники підробок часто економлять, так що трохи потряси упаковку: якщо флакон бовтається, то це швидше за все «фейк».

5. Країна-виробник
На цій парфумерії зазвичай пишуть просто «Made in France» або «Made in Italy» дрібним шрифтом на картонній коробці. Якщо такі написи відсутні, або написано щось дивне на кшталт «Paris-London-New-York» — це вже привід задуматися про справжність товару.

6. Прочитай інформацію на упаковці
Знову повертаємося до нудним буквах і цифрам на упаковці духів. На оригіналах завжди дрібним шрифтом відзначена дата виготовлення аромату, термін придатності і склад продукту. А ось підробки часто вважають таку інформацію абсолютно зайве

7. Ціна
Це, звичайно, не найнадійніший спосіб переконатися в достовірності продукту, але і скидати з рахунків його не можна, ти ж напевно приблизно уявляєш, скільки коштує бажаний аромат. А ось скажена знижка або «супер-пупер акція» в магазині вже повинна насторожити: справжній парфум не може коштує в 2-3 рази дешевше своєї реальної ціни, просто тому що у нього і так висока собівартість.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *