5 головних відмінностей чоловічої парфумерії від жіночої

Кожна людина по-своєму індивідуальний і виражається це в його характері і вчинках. Однак від того, як він виглядає в суспільстві, у що він одягнений залежить дуже багато. Це підтверджує відома народна приказка «Зустрічають по одягу, проводжають по розуму».

Ще один чимало важливий аспект образу індивідуальної особистості стає її парфум, який увійшов у побут кожної людини. Твердження про те, що тільки жінки повинні користуватися парфумерією давно стало колишніх і забутим. Тепер кожен чоловік також турбується про те, як від нього пахне. Саме тому авторами парфумерних шедеврів були створені одеколони, туалетна вода та навіть парфуми для чоловіків. Щоб повною мірою розібратися в такому цікавому світі парфуму, варто відзначити 5 головних відмінностей чоловічих парфумів від жіночих.

Дизайн флакона і його об’єм

Почнемо з візуального перегляду. Флакон жіночих парфумів — це ціла романтика, яка включає в себе гарну фігурну ємність (багатогранник, трикутник, коло). Також він може бути виконаний у формі якої-небудь речі, наприклад, скриньки, серця, туфельки і ін. і, між іншим, такі парфуми користуються більшою популярністю, адже багато жінок вважають це ексклюзивом, до якого вони дуже прагнуть. Чоловічі одеколони, духи, навпаки поміщені в більш прості флакони, які відрізняються один від одного мінімальними елементами.

В суспільстві побутує думка про те, що чоловіки не люблять ходити в магазин, виходячи з цього, багато творці чоловічого парфуму спочатку роблять флакони великого обсягу, хитро стверджуючи, що так більш економічно для покупців. Чоловічі духи коштують набагато дорожче жіночих, виняток становить лише ексклюзивна брендовий парфумерія.

Чоловічі духи більш стійкі

Так створено природою, що чоловіки потіють в кілька разів більше, ніж жінки, і щоб у шаленому ритмі життя, виглядати на всі 100 відсотків, чоловікам, так само як і представницям жіночої статі, доводиться витримувати чимало парфумерних процедур. Щоб хоч якось полегшити «важкий» праця чоловічого населення, парфумери створюють колекції чоловічих парфумів з більш стійким ароматом, який навіть при відкритому флаконі не втратить своєї свіжості.

Колір духів прозорий без елементів барвників

Чарівний рожевий колір, який є символом жіночої життя, ідеально виглядає в прозорому красиво декорованому флаконі жіночих парфумів. Що є зовсім протилежною чоловічого парфуму. Як правило, чоловічі парфуми прозорі, без застосування барвників та інших компонентів, що впливають на колір рідини. Крім цього до складу жіночих духів входять речовини, які надають солодкавість і в’язкість пахучої рідини, у той час як чоловічий парфум анітрохи не змінює своєї консистенції і залишається завжди подібно простій воді.

Склад чоловічої і жіночої парфумерії

На відміну від жіночих парфумів, парфумерія для чоловіків передбачає більш терпкі аромати, які характеризують чоловіка як брутального мачо. У них переважає пахощі деревними компонентами. Кедрові масла в поєднанні з чудовим ароматом трав – це одні з найприємніших чоловічих духів, які привертають увагу кокетливих дівчат. А ось цитрусові включення в чоловічій парфумерії відмінно підійдуть для походу в кіно або на зустріч з друзями.

Мінімалізм чоловічого парфуму

Якщо розглядати вітрини парфумерії, то можна спостерігати, що жіночих парфумів набагато більше, ніж чоловічих. Для милих дам парфумери, використовуючи безліч ніжних квітів і дивно прекрасних рослин, охоче створюють запашні аромати, які не схожі один на одного. При створенні чоловічих духів, вони беруть лише мала кількість ароматів, що створюють терпке пахощі з ефектом свіжості.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *