Знеболюючий крем для депіляції, епіляції і тату

Процедури видалення волосся, що носять назви епіляції і депіляції, давно стали обов’язковими для більшості жінок.

Бажання позбутися від волосся на певних ділянках тіла стало естетичною необхідністю. У зв’язку з цим постало питання, як знеболити ділянки шкіри, що піддаються болючою процедурою.

Для цього успішно використовується спеціальний знеболюючий крем.

Застосування знеболюючих кремів

На відміну від процесу депіляції, який передбачає зрізування волосків без видалення їх кореня, процедура епіляції носить більш проникаючий характер. При епіляції небажаних волосків відбувається виривання з шкіри волосяної цибулини разом з волоссям. Це необхідно для того, щоб надалі запобігти зростання волосяного покриву. Природно, що така операція супроводжується больовими відчуттями.

При проведенні депіляції хворобливість виникає рідко, так як фолікул при цьому не зачіпається, а відбувається зрізання частини волоса, що знаходиться на поверхні дерми. Однак якщо у дівчини дуже чутлива шкіра, то можливе виникнення деяких больових відчуттів.

Для того, щоб знизити болючість під час таких процедур, існують різні знеболюючі засоби. Вони можуть випускатися у вигляді кремів, гелів, спреїв і розчину.

Знеболюючі препарати, що випускаються у вигляді кремів, більш зручні у використанні, ніж розчини для ін’єкцій. Також такі засоби безпечніше, ніж ін’єкційні засоби та препарати, що застосовуються перорально. При нанесенні на шкіру креми ефективно проводять локальну анестезирующую процедуру. При цьому вони не проникають у слизову оболонку або кровоносну систему. Спосіб застосування кремоподібних коштів достатньо простий та зрозумілий.

Знеболюючі креми

В даний час існує безліч різних знеболюючих кремів для епіляції і депіляції, які можна купити в будь-якій аптеці. Серед них можна виділити декілька найбільш популярних.

Емла

Даний крем вважається одним з кращих препаратів, що знімають больові відчуття перед процедурами епіляції і депіляції. У його складі міститься таке активна речовина, як лідокаїн, який істотно знижує біль. Другий компонент, що посилює знеболювальну дію – прилокаїн. Через злиття цих двох компонентів досягається тривалий і швидкий ефект.

Даний препарат наносять на шкіру за одну-дві години до епіляції, рівномірно розподіляючи пальцями. Потім потрібно обернути область нанесення харчовою плівкою, щоб виключити потрапляння повітря. Після того, як зазначений час закінчилося, плівку потрібно прибрати і видалити залишки речовини. Потім можна приступати до процедури епіляції.

Анестоп

Цей препарат не володіє таким сильним впливом, як попередній, тому його можна використовувати перед процедурою епіляції. Приблизно за півгодини до операції потрібно намазати потрібну ділянку шкіри, почекати 10 хвилин, потім видалити. Повторити ці дії ще раз. Третій раз потрібно почекати п’ять хвилин замість десяти. Після цього прибрати всі залишки речовини і починати процес депіляції.

Light frost

Дуже популярним препаратом в даний час є крем-гель Лайт фрост. У косметичних салонах його використовують для проведення різних видів епіляції. Зважаючи на вміст активних елементів в своєму складі, цей крем підходить для обробки ділянок шкіри перед шугарингом, воскової епіляції, а також лазерною. Крім лідокаїну і прилокаина в крем включені додаткові компоненти, що підсилюють знеболювальну дію. Також в даному препараті є речовини заспокійливого характеру, позитивно діють на шкірний покрив.

Крем наноситься на певний час, який залежить від чутливості шкіри клієнта. Потім дана область накривається повязочным матеріалом і залишається до закінчення часу. Знеболюючий ефект тримається близько двох годин.

Доктор Намб

Це крем також добре підходить для зняття больових відчуттів при проведенні епіляції. Сильні анестезуючі речовини, які він містить, викликають активну звуження кровоносних судин. Завдяки цьому під час видалення фолікул забезпечується відсутність кровотечі.

Засіб потрібно наносити за півгодини-годину до процедури епіляції (депіляції). До нанесення крему на ділянку шкіри необхідно провести процес знежирення спиртовмісним розчином. Після чого засіб розподіляється на бажану область без втирання і накривається плівкою.

Лідокаїн

В аптеках можна придбати крем з однойменною назвою анестезуючого речовини, яка міститься в його складі. Рекомендується брати препарат угорського виробництва, так як він вважається більш якісним, ніж російський. Також він може випускатися у вигляді спрею.

Перед тим, як розпочати проведення депіляції шкіри, приблизно за дві години, змастіть потрібну ділянку кремом. Наносьте крем рівномірно тонким шаром, потім накрийте пов’язкою. Після закінчення зазначеного часу приступайте до процесу епіляції чи депіляції, прибравши залишки крему.

Меновазин

Це крем володіє менш вираженим ефектом, тому його можна використовувати для депіляції. За деякий час змастіть шкіру препаратом, накривати її пов’язкою не треба. Після того, як крем добре вбереться, видаліть залишки зі шкіри і починайте проведення депіляції цієї ділянки.

Поради з використання

Застосування будь-якої з вищеописаних засобів можна доповнити деякими рекомендаціями:

  • перед нанесенням препарату на шкіру бажано попередньо розпарити її для кращого проведення операції;
  • дайте шкірного покриву добре висохнути перед змазуванням кремом;
  • зняття залишків кошти з шкіри використовуйте суху паперовою серветкою без застосування води.

Знеболювання при тату

Крім досить хворобливих процедур видалення волосся, в сучасному світі досить поширена така медична процедура, як нанесення на шкіру тату. Ін’єкційна анестезія при набиванні тату не застосовується, так як при впливі заморожувальних речовин дерма втрачає еластичність. Це викликає деяку деформацію даній області шкірного покриву. В результаті після нанесення тату і відновлення дерми малюнок може втратити первісний вигляд.

Для локального проведення анестезії ділянок шкіри, на яких планується набити тату, можна застосовувати знеболюючі кремоподібні склади. Добре знімають біль такі препарати, як Доктор Намб, Діп Намб і Емла. Всі вони володіють сильним анестезуючою дією. Принцип застосування кремів перед процедурою нанесення малюнка тату такий же, як і перед процесом епіляції і депіляції.

За дві години до проведення змащується кремом певний ділянку на тілі. Його потрібно нанести рівномірно тонким шаром. Потім дана область накривається плівкою і залишають на зазначений термін. Після зняття плівки залишки речовини необхідно ретельно видалити.

Якщо ви зважилися на такі болючі операції, як нанесення тату, проведення епіляції чи депіляції, скористайтесь знеболюючими препаратами. Це дозволить створити більш комфортні умови для того або іншого процесу. Тоді процедура пройде успішніше і ви залишитеся задоволені результатом.

Рекомендуемо переглянути майстер клас:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *