Знайомтеся, ремувер для видалення кутикули. Що це таке і як ним користуватися?

З чого починається якісний манікюр? Саме якісний, а не просто красивий? Ні не з хорошого лаку і не з ультрамодного дизайну. Ефектна форма тут теж ні при чому. Якісний манікюр, насамперед, означає, доглянуті руки і нігті. Доглянуті нігті – це акуратні пластини, нехай навіть і без лаку, але обов’язково з красивою лінією шкіри навколо нігтьового ложе. Це тонка зволожена кутикула без задирок, бічні валики без мозолів. Щоб домогтися такого ефекту, необхідний регулярний гігієнічний манікюр з обов’язковою обробкою кутикули.

Існує кілька способів видалення кутикули, і сьогодні ми поговоримо про останнє ноу-хау в області нейл-догляду – видалення кутикули за допомогою ремувера.

Ремувер для кутикули. Що це таке?

Як відомо, існує кілька способів видалення кутикули, умовно їх можна розділити на дві групи:

  • Класичний обрізний. Передбачає зрізування отросшей шкіри за допомогою манікюрних ножничек і щипчики.
  • Європейський необрізний. В даному випадку передбачається розм’якшення кутикули спеціальними засобами і акуратне видалення омертвілих клітин за допомогою дерев’яних паличок.

Останній варіант вважається більш щадним, але не настільки ефективним у плані видалення кутикули, тому був спеціально розроблений ремувер для видалення кутикули.

Суть ремувера полягає в тому, що він впливає на омертвілі ділянки шкіри, розщеплюючи їх, після чого їх досить видалити від «живої» шкіри за допомогою дерев’яної палички. Такий манікюр як не можна краще підходить власницям дуже тонкою і чутливою кутикули. Тим же дівчатам, у яких кутикула досить помітна періодично доведеться робити обрізний манікюр, потім підтримуючи результат ремувером.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *