Знайомтеся: дивовижний і неповторний Шелак!

Незалежно від віку, професії та соціального статусу жінки, вона хоче бути красивою і привабливою. Доглянуті нігті з манікюром – це один з ключових елементів сформованого іміджу, тому дизайн нігтів став однією з найбільш затребуваних послуг в сучасних салонах краси. В неї входить не тільки зміна форми нігтів, але і покриття їх лаком. На зміну традиційним, що залишилися, в основному, в домашньому побуті, лаків для нігтів прийшли гель-лаки та шелак, що забезпечують стійке покриття, що зберігається до місяця.Вражаюча палітра, надають блиск і економія часу – що може бути краще?

Що таке шелак?

Це комерційна назва самого першого, з’явився працями компанії CND на початку 2010 року, гібрида декоративного лаку і гелю для нарощування нігтів. І всі інші гель-лаки – всього лише розроблені «під цю марку» аналоги, компоненти складу яких виробники тримають у секреті.

Покриття шелак – це якісна брендовий процедура. CND по праву пишається тим, що розробила максимально повну лінійку засобів для манікюру, починаючи від інструментарію і закінчуючи безпосередньо покриттям. Наноситься шелак досить просто: після традиційного манікюру нігтям надається форма, їх поверхня знежирюється, після чого наноситься вибране покриття, яке висушується променями УФ-лампи. Відпрацьоване свій термін покриття легко видаляється за допомогою спеціального складу, фольги і дерев’яної палички. Природно, і нанесення і видалення повинен робити досвідчений професіонал.

Популярний. Нешкідливий

Покриття шелак не містить шкідливих речовин, що входять до складу класичних декоративних емалей – толуолу, дибутилфталат, формальдегіду та ін. Стійкий і міцний, шелак оберігає натуральні нігті від розшарування і випадкових сломов. Але зловживати штучною красою не варто: постійне носіння шелаку може пересушити нігтьову пластинку, що призводить до ламкості «рідного» нігтя. Робили шелак багато разів? Можливо, настав час змінити дизайн нігтів і влаштувати їм серію СПА-процедур.

Найбільший збиток вашим нігтям може завдати спроба самостійного зняття покриття – використання ацетон-містить складу або спроба зішкребти лак металевою лопаткою. Заощадивши на салоні таким чином, ви гарантовано витратити на відновлення безтурботно втраченого здоров’я.

Майбутнім мамам

Більшість дослідників схильні вважати, що хімічний склад шелаку робить його безпечним під час вагітності та грудного вигодовування. Єдине, що здатне принести відчутний дискомфорт – запахи, вдихувані під час нанесення покриття. Не секрет, що жінки в цікавому положенні дуже чутливі до ароматів, тому, якщо у вас перший триместр вагітності, краще відкласти дизайн нігтів з шелаком до більш пізнього строку. Також будьте готові до того, що нестабільний гормональний фон може негативно позначитися на довговічності покриття.Щоб все пройшло добре, просто знайдіть свого майстра – фахівця, здатного вас почути і викликає довіру особисто у вас.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *