Захист шкіри від сонця влітку: предотврати старіння!

Літо вривається в наше життя, привносячи в неї якесь чарівництво. Хочеться віддатися млості сонячних променів і потонути в його жовто-помаранчевому чарівності. Якщо сильно хочеться, то, звичайно, можна! Але робити це треба вкрай обережно. Адже сонце може бути не тільки ласкавим, але і небезпечним по відношенню до твоєї ніжної шкіри. Сьогодні ми розповімо, як захистити шкіру від сонця влітку!

Захист шкіри від сонця – це не тільки крем на пляжі

Захищати шкіру від сонця потрібно не тільки влітку, але влітку – особливо. І тоді нам нестрашні ні передчасне старіння, ні ризик захворювання раком шкіри.

Як не дивно, але правильно подобранна серія засобів для безпечної засмаги на пляжі – це лише дещиця у справі захисту шкіри від сонця. Особливо важливо стежити за шкірою обличчя, адже шкідливі сонячні промені можуть спровокувати навіть поява ранніх зморшок, не те, що просте висушування шкіри, лущення і т. д.

Бути добре підготовленою до взаємодії з сонцем означає придбати спеціальні засоби, починаючи від крему для особи, закінчуючи пудрою. А ми підкажемо, як правильно це зробити!

Захист шкіри від сонця в галасливому місті

Фахівці стверджують, що рівень захисту шкіри від сонця в місті і на відпочинку сильно відрізняється. Отже, як же потрібно підготуватися до насиченого дня у місті?

  • Необхідний мінімум. Нанеси вранці на обличчя денний зволожуючий крем, підібраний до твого типу шкіри, обов’язково з SPF15 або SPF20. Якщо потрібно виглядати бездоганно, а на шкірі є деякі недоліки, то замість крему можна нанести тональний засіб, підібране за аналогічним принципом. Але косметологи рекомендують, по можливості, користуватися тональними засобами влітку як можна менше.
  • При необхідності доповни захист шкіри пудрою з SPF-фільтром.
  • Придбай помаду або блиск з таким же фільтром. Тоді твої губи теж будуть захищені від шкідливого впливу. А якщо сонце дістане нас і під водою!

Якщо ти готуєшся до відпустки на морі, то варто підібрати засоби з коефіцієнтом захисту 30-50, до того ж водостійкі. Тоді навіть після купання, на суші сонце тобі не зашкодить.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *