Забарвлення брів хною Godefroy (США)

Забарвлення брів хною можна розглядати як спосіб зміни відтінку брів (забарвлення волосків), а також як один із способів відновлення форми брів (біотатуаж).

У цій статті я розповім про те, як забарвлення хною може допомогти виправити форму брів.
Спочатку я хочу відзначити, що у забарвлення брів хною є свої переваги і недоліки.

До переваг можна віднести:

наявність досить великого вибору відтінків, що дозволяє дуже точно підібрати необхідний відтінок для кожної дівчини;
мінімальний час витримки для отримання необхідного відтінку;
можливість забарвити тільки волоски, що не профарбовуючи шкіру під ними;
можливість зробити біотатуаж бровей- забарвити шкіру так, щоб брову мала красиву правильну форму або просто зафарбувати ділянки брови, де не вистачає волосків;
фарбувати брови хною можна при відрощування брів (фарбою це зробити не завжди можливо).
До недоліків забарвлення брів хною я б віднесла тільки високий ризик алергічної реакції. Але при розумному підході до проведення процедури цей ризик зводиться до мінімуму.

Крім того, якщо форма брови сильно зіпсована, спочатку слід все ж відростити брови. У деяких випадках забарвлення брів хною не допоможе виправити ситуацію і надати бровам доглянутий натуральний вигляд.

Ось подивіться на одному з прикладів моїх робіт, як за допомогою забарвлення брів хною можна змінити форму брів, підняти вигин і і зробити брову трохи ширше:

забарвлення брів хною

На жаль, хною Godefroy неможливо виконати м’яку делікатну забарвлення для зовсім світленькі дівчаток. Тому я намагаюся використовувати дану хну для брюнеток і тих дівчаток, хто вважає за краще бровки яскравішою.

Я підібрала для вас в мережі інтернет кілька прикладів забарвлення брів хною, на яких добре видно, як забарвлення хною може виправити форму брів:

забарвлення брів хною забарвлення брів хною забарвлення брів хною забарвлення брів хною забарвлення брів хною забарвлення брів хною забарвлення брів хною

Для мене забарвлення брів хною стала рятівною паличкою в тих випадках, коли форма брів моделюється клієнту поступово, але при цьому забарвлення необхідно зробити з тих чи інших причин. Ви ж знаєте, що я часто відмовляю в забарвленні брів, коли це недоречно? .. Так ось хною в більшості випадків можна фарбувати брови при відрощування і поетапному моделюванні форми. В цьому безперечна перевага хни перед фарбою.

Якщо Ви хочете пофарбувати брови хною, рекомендую спочатку звернутися до мене за безкоштовною онлайн-консультацією.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *