Японський манікюр: відгуки

Відгуки про японський манікюр можна почитати в мережі. Більшість з них позитивні, але є кілька неоднозначних відгуків. Щоб зрозуміти, чи дійсно вам потрібен такий манікюр, і чи так він хороший, як про нього говорять, давайте більш докладно вивчимо відгуки і розберемося в особливостях японського манікюру.

Позитивні відгуки

Читати відгуки про японський манікюр можна на різних форумах. Серед них більшість позитивних:

* Наташа: «…Сьогодні замовила в салоні японський манікюр Масура. Майстер зробила все швидко. Результат просто перевершив всі мої очікування. Нігті гладкі, блискучі і красиві. Єдине, що не дуже порадувало, – це ціна такого манікюру. Але буду сподіватися, що ефект від нього збережеться на кілька тижнів, як обіцяла майстер…».

* Оля: «…Мені японський манікюр порадила моя майстер в салоні. Вона сказала, що мої нігті після зняття нарощеного манікюру зможе відновити тільки масура. І справді, вигляд нігтів після процедури значно покращився. Вони стали рівні, з глянцевим блиском і красивим кольором, немов я і не робила гелеве нарощування. Хоч процедура не з дешевих, її ефективність дуже висока. Щоб повністю привести свої нігтики в порядку мені доведеться зробити кілька таких процедур…».

* Марина: «…Я дізналася про японський манікюр від подруги і вирішила зробити його в салоні, але ціна була занадто високою, тому я купила набір для японського манікюру марки Масура. Хоч ціна набору і вище, ніж вартість процедури в салоні, але його мені вистачить на кілька років регулярного використання. Загалом, почитавши в мережі, як робити такий манікюр, я все зробила сама і результат мені дуже сподобався…».

* Тетяна: «…Мої нігті ніколи не були такими гладкими і блискучими, як після японського манікюру. Перший раз я робила процедуру в салоні. Її ціна 1000 руб., дорогувато, але ефект того вартий. Однак через пару тижнів я захотіла повторити процедуру, але шкода було витрачати стільки грошей. Добре, подруга порадила купити набір і зробити все самій. Набір мені обійшовся в 2000 рублів – це дорівнює двом салонним процедурам. Але головне те, що набору мені вистачити на кілька років, тому ціна однієї домашньої процедури мізерна. Ось вам і економія. А ефект від домашнього японського манікюру не гірше…».

Негативні відгуки

Більшість негативних відгуків пов’язані з високою вартістю салонної процедури і поганим зміцнюючим ефектом:

* Христина: «…Вчора зробила в салоні японський манікюр, хотіла, щоб нігтики стали міцними і швидко росли. Можу сказати, що зовні нігті стали набагато красивіше: гладкі, блискучі і колір у них без декоративного манікюру навіть дуже нічого. Але ніякого зміцнюючого ефекту я не помітила. Та й звідки він може взятися, якщо нігтьову пластину просто полірують з якоюсь пастою і пудрою…».

* Ірина: «…По-моєму весь цей галас навколо японського манікюру не варто того. Там же просто поліруються нігті. Хіба можуть вони стати міцніше і здоровіше, після того як з них стесали верхній шар? Швидше за все, немає. Головний ефект від манікюру в гладкості і блиску нігтів. Причому така краса нагідок не тримається три тижні, як зазвичай заявляють. Максимум тиждень і все. Як тільки змиєш декоративний лак, так і від блиску нігтів сліду не залишається…».

* Світла: «…Навіщо платити такі гроші за салонну процедуру, якщо можна купити набір і зробити всі будинки набагато дешевше. Чергове викидання грошей на розрекламовану салонними майстрами процедуру. Воно того не варто. Посудіть самі, купивши набір за 2 тис. руб. , ви можете ним користуватися не один рік, а в салоні за такі гроші ви зробите тільки дві процедури. Хтось скаже, що у майстрів є досвід, якого немає у нас, але в мережі можна знайти багато відео уроків, як робити японський манікюр. Нічого складного там немає, за кілька разів можна набити руку і робити вдома…».

* Таня: «…Треба розуміти різницю між справжнім японським манікюром і звичайної поліруванням нігтів. Якщо манікюр робити за всіма правилами, з ваннами, лосьйонами та кремами, то і зміцнюючий ефект буде, і краса нігтів за рахунок їх полірування. А в стандартний набір входять тільки пасти і пудри з полировочными пилочками – це не те. Самій доведеться докуповувати сироватку, крем і лосьйон…».

Ефект від японського манікюру

Щоб зрозуміти, чи гарний японський манікюр, не досить лише вивчити відгуки. Знаючи техніку виконання манікюру, ви зможете розібратися в причині негативних відгуків.

Зазвичай японський манікюр в салоні робиться за всіма правилами. Тобто в нього входить не тільки полірування нігтів пастами і пудрами, але і лікувальні процедури з ваннами і масажем рук. Як можна помітити, більшість задоволених клієнтів замовляли такий манікюр у салоні, де майстер точно знав, що і як робити. У підсумку клієнтка отримувала не тільки красу і блиск нігтів, але і зміцнюючий ефект, який зберігався надовго.

Що стосується негативних відгуків, то багато з них пов’язані з манікюром, виконаним в домашніх умовах. Зазвичай дівчата роблять японський манікюр, купивши набір masura, а потім пишуть негативні відгуки. Але вони не знають, що такого набору не достатньо для виконання цього японського манікюру та отримання зміцнюючого ефекту. В набір входить паста і пудра для полірування нігтів, бафф з покриттям з телячої шкіри, пилочка із замшевою поверхнею і палички Титибана для видалення кутикули і викладання пасти з пудрою на нігті. Але для виконання ванночок вам потрібно докупити спеціальний лікувальний лосьйон, електричну ванночку, а також вітамінну сироватку, яка наноситься після ванни. Крім цього, для більш ефективного видалення кутикули можна використовувати розм’якшує засіб для цієї зони, а також склад для уповільнення її зростання, який наноситься після видалення ороговілих тканин.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *