Яку пилку вибрати для кутикули?

Пилка для кутикули – справжня знахідка для сучасних красунь. Виключає можливість нанести травму і занести інфекцію, вона делікатно і безболісно видаляє не тільки волосся, але і омертвілу шкіру навколо нігтя подібно пілінгу.

Тепер для того, щоб зробити манікюр, необов’язково відвідувати салон. Пилка для кутикули дозволить легко зробити його в поїздці, в поході, коли завгодно і де завгодно – руки завжди будуть в ідеальному стані. З лазерним обробкою і алмазним покриттям, довгі, короткі — як же не помилитися при виборі, на що звернути увагу, і яка ціна подібних виробів?

Що вибрати: лазер або кераміку ↑

На сьогоднішній день пилка для кутикули підрозділяється на два основних види: лазерна та керамічна.

Пилка для кутикули лазерна з алмазним покриттям дуже довговічна, при її використанні зменшується утворення задирок, обробляє кутикулу і валик навколо нігтьової пластини. Однак вимагає обережності – при дуже сильному тиску лазерна пилочка для кутикули може пошкодити живу тканину. Ціна на такі вироби досить висока.

Пилочки керамічні для кутикули досить крихкі, тому і прослужать не так довго. Однак це не позначається на якості їх роботи.
Провідними марками-виробниками, які зарекомендували себе на світовому ринку, є: Shere & Nagel, Solinberg, Mertz, Molecule Professional, Messer,

Купити подібні товари можна в спеціалізованих магазинах. При цьому ціна на них варіюється від декількох сотень до декількох тисяч рублів.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *